Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mire kellett volna gondolnom?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mire kellett volna gondolnom? Lentˇˇ

Figyelt kérdés

a hétvégén lesz egy buli max 20 fővel, és a barátomnak nemigazán lett volna kedve eljönni,még miattam sem, de ha lett volna egy hely ahova ellehet vonulni, akkor 100% h örömmel jött volna. a bulin otlesznek a korombeli házigazda szülei is, ez is szerepet játszik abban h nincs nagy kedve hozzá.


Na akkor most mit gondoljak...mitakart volna csinálni?:s

én 14 éves lány vagyok., ő 3 évvel idősebb srác


2010. júl. 22. 13:18
 1/4 anonim ***** válasza:
nem tudom lehet hogy túl retro vagyok vagy nem tudom, és elég hülyének fogsz nézni, de szerintem ...őőő kérdezd meg:S
2010. júl. 22. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
szted mit akarhatott?? ...szex, mondd vmit??
2010. júl. 22. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ja megkérdezni nem rossz ötlet. Az hogy kettesben vagytok nem csak testi élvezkedést jelenthet. De ha arról is lenne szó, nem biztos hogy bűn lenne, ha komoly kapcsolatot terveztek. Nem mindegyik srác szeret társaságban lenni.
2010. júl. 22. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
komoly kapcsolatot akar, ezt már mondta nekem...csak valami nyugtatásra számítottam, de ezek a válaszok is megfelelnek...elsőre nekem az jutott eszembe h lehet hogy Azt akarja...de én 14 vagyok, és nem akarom h rib@ncnak nézzenek, akkor is ha ő az első barátom...nagyon szeretem Őt, és ő is engem...végülis igaz hogyha kettesbe vagyunk nem csináltunk eddig semmi rosszat...:)
2010. júl. 22. 13:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!