Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tennétek ha ilyet mondana...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennétek ha ilyet mondana a párotok?

Figyelt kérdés
sok éve együtt vagyok a párommal. egy ideje távkapcsolatban élünk mert németországban tanulok egyetemen, ő pedig itthon. Lassan vége mindkettőnk sulijának és tervezgettük a közös jövőt, hogy majd kijön, gyűjtünk egy csomó pénzt és hazaköltözünk.viszont sok a veszekedés is nagyon .... egyik alkalmával hozzávágta a fejemhez ha sok pénze lenne akkor úgy döntene ahogy tényleg jól érzi magát. (ergo velem csak azért van együtt mert jó közös életünk lehetne ami az anyagiakat illeti). Eléggé megbántott. Jól érzem hogy ez komoly válságra utal és nem is szerethet igazan?
2020. jan. 24. 14:22
 1/6 anonim ***** válasza:
66%
Ha ilyet mondott felejtsd el ezt a nőt.
2020. jan. 24. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Én vagyok a nő
2020. jan. 24. 14:28
 3/6 anonim ***** válasza:
85%

Sztem előreszaladtàl


"ha sok pénze lenne akkor úgy döntene ahogy tényleg jól érzi magát. " Csak ebből nem következik ez ->


"ergo velem csak azért van együtt mert jó közös életünk lehetne ami az anyagiakat illeti"

2020. jan. 24. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Mondta hogy meg akar tanulni nemetul , es ez mas melletz nem sikerulne mert magatol nem fog .

Azt akarta szerintem mondani hogy ha lenne sok penze nem lenne velem mert nem akarna kijonni akkor nemetorszagba penzt gyujteni. ( ami rajtam keresztul egyezerubb, )

2020. jan. 24. 14:41
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
vagy így értette vagy nem. Én leülnék vele (vagy telefonálnék, videocsetelnék stb)hogy mikor ezt modta, azt hogy értette, mert téged megbántott és elbizonytalanított. Minden jó kapcsolat alapja a kommunikáció, ha zavar, kérdezd meg tőle.
2020. jan. 24. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
sztem meg szimplan arra gondolt, hogy ha sok penze lenne nem kene kimennie nemetbe, ahol nem fogja magat jol erezni
2020. jan. 24. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!