Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit szólnátok, ha a párotok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit szólnátok, ha a párotok azt mondaná régen nem tartott titeket teljesen életképesnek aztán amikor jobban megismert rájött, hogy ez mennyire nem igaz?

Figyelt kérdés
Egszerűen nem tudom elfelejteni, nagyon megbántott ezzel, mert az életképtelenség meg én köszönőviszonyban sem vagyunk....
2018. aug. 1. 11:03
 1/4 A kérdező kommentje:
Ja amúgy lány vagyok.
2018. aug. 1. 11:04
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Igen, erre jött rá ő is. De ismeretlenül valószínűleg más benyomást keltesz. Mit kell ezen megsértődni, már tudja, hogy nem vagy az és kész...


N

2018. aug. 1. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
De ezek szerint úgy is jó voltál neki, hogy életképtelen voltál. Szóval ő is csendben maradhatott volna.
2018. aug. 1. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Eszembe se jutna magamra venni egy első benyomást, főleg, ha semmilyen szinten nem igaz rám. Ha nekem ezt mondta volna a párom akkor max röhögtem volna egyet, hogy akkor ideje emberismeretet gyakorolnia, ha ennyire nem megy.. Ilyesmin megsértődni teljesen abszurd számomra.
2018. aug. 1. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!