Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi a fontosabb egy nőben, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a fontosabb egy nőben, ha komoly kapcsolatot keresel? Az ész vagy a kinézet?

Figyelt kérdés
Mondom a konkrét sztorit. 2 lány között vacilálok. Az egyik lány nagyon csinos, szép az arca, nagy a melle, stb. Az a tipikus bomba nő típus. Nagyon kedves is, de vele az a probléma, hogy csak 8 általánosa van. Szinte semmilyen témához nem tud hozzá szólni. Nem tudok vele komolyabb dolgokról beszélni, csak arról, hogy éppen milyen pletykát hallott, ki kivel feküdt le, ki kit csal, meg ilyesmi. (Egy helyen lakunk.) A másik lány viszont nagyon okos, idén végez a főiskolán. Kommunikatív, kedves igényes. Ő viszont egy átlagos lány. Nincs nagy melle, éppen az a tenyeres típus. :) Nem kövér, és nem is dímatlan de nem az a modell alkat. Az első lány kimondottan ilyen cica baba feeling, akivel fől vágsz a haverok előtt, a második csaj meg az a típus akit be mersz mutatni egy elitebb társaságban is. Az első lányka mellett még annyi érv szól, hogy könnyebben "adja magát" nem kell neki könyörögni. Vele már le is feküdtem, de még nem vagyunk együtt. A másik hölgy viszont még csak egy férfival volt, neki 1 éve lett vége a 3 éves kapcsolatának. Nála is próbálkoztam, hogy meddig enged, de a csóknál tovább nem jutottunk. Tehát kedves férfi társak ti melyik lányt választanátok? Kedves hölgyek, ti pedig mit tartotok magatokon fontosabbnak?
2010. júl. 22. 13:28
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
13.43 Igen, igazad van. Nagyon gáz, hogy a 2t egy lapra tettem. A másik lány is csinos. Csak nem modell alkat. Átlagos lány. Önbizalma van a drágának :) Nem kell őt félteni. Ő nagyon kommunikatív, mindenkivel talál közös témát. Talán mert olyan intelligens??
2010. júl. 22. 13:48
 12/14 anonim ***** válasza:
Igen, ha valaki művelt, és még önbizalma is van, hamarabb megtalálja a hangot az emberekkel. És ahogy én tapasztalom, a pasik nem a modell alkatú lányokra buknak.Szerintem nem ez számít. Amúgy sem lehet mindenki tökéletes, én sem, te sem, ezt el kell fogadni.Remélem, összejön ez a kapcsolat, és nem fogod megbánni a döntésed!
2010. júl. 22. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%

Egyértelmű hogy a második. Eltelik 15 év és a csöcsök megereszkednek, az arc ráncos lesz, stb de beszélgetni még mindig nem lehet vele. Ha már meg is volt, akkor meg főleg nem lesz hűséges melletted.

A második viszont komolyabbnak hangzik. És nem a mellméret számít meg ilyenek. Mert a másodiknak ha a személyisége is megfog, akkor is szeretni fogod ah már ráncosak vagytok és kevesebbet hancúroztok...

2010. júl. 22. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
Köszi a tanácsokat, össze jöttem a "második lánnyal" :) Nagyon jól döntöttem, Az elsőt már más húzogatja.
2010. júl. 28. 11:15
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!