Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Jó szex hiányában benne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jó szex hiányában benne maradnátok egy kapcsolatban?

Figyelt kérdés

Személyiségileg szinte tökéletesen passzoltok. Jövőkép is megegyezik. Szexben az orgazmus megvan, viszont egyébként nem jó a szex. Maradnátok vagy mennétek? Egy viszonylag új kapcsolatról van szó.

Köszönöm szépen a válaszokat!


2020. jan. 27. 15:27
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
66%
Én igen, benne maradnék egy ilyen kapcsolatban.
2020. jan. 27. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
72%
Miért, van olyan hogy rossz orgazmus?
2020. jan. 27. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
87%

Én nem, fiatal vagyok és szeretek szexelni. Ez van...

A kérdés hány évesekről szól?

2020. jan. 27. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

Attól még hogy van orgazmus nem feltétlenül kell jónak mondani a szexet.


30-on túl vagyunk mindketten

2020. jan. 27. 15:38
 5/14 anonim ***** válasza:
13%

Csak a szex miatt gondolkodsz a szakítason? Az szép

Ha csak ez a gond, ezen simán lehet javítani.

2020. jan. 27. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Ha meg friss kapcsolat, még viszonylag kis surlódással ki tudok belőle lépni. Ha ez a kérdés felmerül, akkor van igény a jó szexre. Az egyik oldalról biztos. Hosszabb távon nyűgössé fog válni, hogy nem kapja meg. Itt lesz tök mindegy, hogy mennyire passzol a jövőkép és stb.
2020. jan. 27. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
44%
Fontos a szex, de nekem ez messze nem a legfontosabb, szóval én maradnék. Alapból nem hiszek abban, hogy egy új párkapcsolatban azonnal tökéletesnek kellene lennie a szexnek. Ha van orgazmus, az már elég jó jel, minden másban pedig simán lehet csiszolódni, ahogy egyre jobban megismerjük egymás testét és jobban tudunk egymásra hangolódni.
2020. jan. 27. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
37%
Ilyenben vagyok, mondjuk nekem a szex nem fontos
2020. jan. 27. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
44%

Én is benne maradnék, főleg hogy új a kapcsolat. Van, hogy nem működik tökéletesen kezdetekben, de lehet egymáshoz csiszolódni, fejlődni.

Beszéljetek róla, miért nem jó? Vagy ha még nem elég mély a kapcsolatotok ahhoz hogy felhozd a témát, próbáld meg kicsit átvenni az irányítást, hogy úgy történjenek a dolgok ahogy az neked a legjobban tetszik.

Arról tudsz valamit, hogy ő hogy van ezzel?

2020. jan. 27. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
24%

Az attól függ miért érzem rossznak az együttlétet. Szerintem ha két ember kívánja egymást, ki is tudja mutatni megfelelő módon s együttlétkor törekszik a másiknak is örömet okozni, megtanulni mit kedvel a partner akkor akkora gond nemlehet.

Ha úgy kell kuncsorogni minden szexért az lelombozna hisz a másiknak vagy teljesen mások az igényei vagy nem kíván.

Ha közeledik de otromba s rossz a módszere s rávezetni se lehet nekem mi okoz örömet akkor megint nincs értelme.

Ha pedig impotenciával küzd vagy olyan mint egy darab fa s szolgalják ki de nem képes elfogani ez nem oké ott semmi értelme.

2020. jan. 27. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!