Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Én látom rosszul a dolgokat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én látom rosszul a dolgokat vagy ez beteges dolog?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Egy érdekes dologgal állok szemben. 3 évig jártam a barátnőmmel és szétmentünk, ez alatt a 3 év alatt egyetlen egyszer sem csaltam meg semmilyen formában, ő viszont 3x is megcsalt (ezt alatt értem, chatelt másokkal olyanokat, hogy szereti stb, és találkozott is a másik féllel a tudtomon kivül.). Azt követően kibékültünk de nem működött sokáig, megint elhidegültünk. eltelt kis idő ismét nyitottunk egymás felé, azzal a céllal, hogy most jobb lessz, viszont az alatt az idő alat mig nem voltunk együtt történtek dolgok velem is meg vele is, én nem akartam elmondani neki ezeket a dolgokat mikor ismét összejöttünk, mert tudtam hogy fájni fog neki. De ő kutakodott keresgetet kérdezgetett de letagadtam(tudom hiba volt talán) és kiderültek. Most már több hete csak ez megy hogy én hazug vagyok, és én bennem már nem bízik meg, biztos titkolózok. Illetve állandóan kutakodik. Mi a véleményetek erről?
2020. jan. 27. 15:57
 1/7 anonim ***** válasza:
91%
Az a véleményem, hogy felesleges önsorsrontás volt újrakezdeni ezt a kapcsolatot, miután már soha nem fogtok egymásban megbízni.
2020. jan. 27. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Az a véleményem, hogy nem megy nektek együtt, ne erőltessétek!
2020. jan. 27. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Mindenki magából indul ki, ez a nő is, úgyhogy valószínűleg neki több rejtegetnivalója van mint neked. Elengedném ezt az egészet mert így semmi értelme nincsen.
2020. jan. 27. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem se.
2020. jan. 27. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Megérdemlitek egymást.
2020. jan. 27. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Mire jó az, hogy lesüllyedsz a barátnőd szintjére és erőlteted ezt a szarságot? Vagy most veregessük meg a válladat, hogy te szent vagy, amiért a barátnőd megcsalt? Vagy mit vártál ettől az egésztől?


Beteges a barátnőd, de te sem vagy oké. Most akkor arról szól ez a kapcsolat, hogy versengjetek, hogy melyikőtök a nagyobb szemét? Ez elég gyerekes.

2020. jan. 27. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Valahol te is az vagy, mert visszafogadtad az életedbe. Holott tudtad, hogy nem fog működni.
2020. jan. 27. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!