Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak ha ilyen a feleségem?

Figyelt kérdés
Ha van bármi kis vita vagy nem értünk egyet, letilt telefonon. Mintha 15 éves lennék úgy érzem magam lassan. Ilyenkor van hogy fél napig amíg dolgozik fel sem old. Próbáltam vele már 101x megbeszélni hogy fejezze ezt be de újra és újra csinálja. Már egyre jobban felidegesít vele és unom is ezt a gyerekes szórakozást. Ti mit csinálnátok? 28/F
2020. jan. 13. 11:22
1 2 3
 1/23 A kérdező kommentje:
Azt még elfelejtettem írni, hogy a legviccesebb az egészben, hogy letilt mindenhol, majd 1 óra múlva a munkahelyén kell őt keresnem telefonon ha kell valami, ő meg utána siránkozik hogy kifogják őt rúgni mert bent hívogatom.
2020. jan. 13. 11:27
 2/23 anonim ***** válasza:
100%

Nekem a férjem vagyis ex férjem ( most válunk) csinálta ezt 29 évesen is. Nem lehetett neki mit csinálni, újra és újra ezt csinálta...

28N

2020. jan. 13. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
88%

Én ott kezdtem volna, hogy nem veszem el és keresek egy normálisat.


Egyébként ha már ez a szitu nem hívogatnám, csináljon amit szeretne. De megjósolom akkor azzal menne haza, hogy mennyire nem érdekel téged bármi történhetne vele.

2020. jan. 13. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
100%

Ez azt jelenti, hogy nem veszi fel a telefont, ha hív?

Telefonon szoktatok vitázni, veszekedni?


Kerüld el, hogy telefonon vitába keveredj vele. Ha ő akar valamit megbeszélni, amit másképp gondolsz, mondd azt, hogy nem telefontéma, majd este személyesen. Ha erősködik, legföljebb elköszönsz tőle, leteszed, és aznap már nem veszed fel, ha hív. Legföljebb ő is megtudja, milyen az ostor másik végénél lenni. :DDD


Amikor együtt vagytok, akkor normális mederben zajlanak a viták?

2020. jan. 13. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
100%

Ez tényleg érthetetlen, gyerekes viselkedés.Mi van akkor ha valami nagyon fontos, halaszthatatlan ügyben keresnéd?


Hozd hasonló helyzetbe. Tiltsd le Te is Őt, ha próbál elérni valami miatt, és nem tud, esetleg ráeszmél a jelentőségére.


Vagy kérd meg a feleségedhez közelálló családtagot, barátot,hogy beszéljen Vele, és győzze meg arrül,hogy ez mennyire gyerekes és értelmetlen.

2020. jan. 13. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
82%

Nem kellett vona kiskorút feleségül venni.

De most komolyan .... így kezeli a problémákat?

2020. jan. 13. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
46%
Kérdező, teljesen kizárt, hogy csak akkor lett ilyen éretlen, hisztis, ostoba pitcha, miután elvetted. Tényleg ennyire utálod magad, hogy beéred egy ilyen alja jellemű nővel?
2020. jan. 13. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
86%

1, Egy ilyen embert mégis miért vettél el?

2, Ne keresd. Ennyi. Ha valamivel problémája lesz, akkor úgyis majd ő keres.

3, Min szoktatok veszekedni?

(4, Én ilyen után a lakást zárnám be, aztán próbáljon bejutni... :D)

2020. jan. 13. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
61%
Arra senki sem gondol hogy van valakije? Pont azèrt tilt le mert nem akarja h megzavard...
2020. jan. 13. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
59%
"letilt telefonon ... Ilyenkor van hogy fél napig amíg dolgozik fel sem old. " Teljesen igaza van!!!! Amig dolgozik nem akar telefonon veszekedni veled esetleg 20 kollégája füle hallatára. Tényleg 15 éves vagy jo esetben ha ezt nem tudod felfogni.
2020. jan. 13. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!