Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek ez nekem segítség...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez nekem segítség vagy neki az?

Figyelt kérdés
Van egy pasi aki egyedül lakik egy olyan házban ahol potyantos vécé van, nincs be vezetve víz csak villany van, és azt akarja lakjak vele, és dolgozzak ott ahol ő lakik mert mi egymástól 100km-re lakunk és nem mindig tudna be járni hozzám hogy találkozunk ha nem élnék vele, én nekem saját garzon lakásom van panelban lakók és ha gyárban dolgoznék akkor ritkábban tudnék vele találkozni mert ő fixen csak dél előtt dolgozik. De ha én innen elköltözök hozzá akkor az én rezsimet adtol még fizetnem kell. És azért nem akar ő hozzám költözni mert ahol lakik abban a faluban van a munkahelye és van 4kutyája és vannak macskái is. Én nem tartok lakásban állatokat szóval nekem nincs háziállatom.

2020. jan. 28. 13:35
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon gáz nő lehetsz, ha egy pottyantós wcs házba beköltöznél egy vadidegen pasihoz egy kényelmes panelból. Múltkor ilyen sztoriból kezdődött a verés. Akkor is egy csaj beköltözött egy idegen pasihoz a putrijába, pár hónap múlva meg meztelenül szétverve dobta ki a csajt. Szóval ne számíts jóra ha 1 hét után beköltözöl egy idegen pasihoz a víz meg wc nélküli putriba.
2020. jan. 28. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Jézusom....
2020. jan. 28. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szinte semmit sem tudsz a pasiról, de a WC-jével már tisztában vagy?
2020. jan. 30. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!