Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kikapcsolódás másokkal egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kikapcsolódás másokkal egy kapcsolatban mennyire fontos?

Figyelt kérdés

Nagyon sokat veszekszünk a barátommal ezen hogy ő nagyon szociális ember én viszont pont hogy nem. Neki rengeteg barátja van előttem mindig velük volt ment valahova ahogy össze jöttünk úgy már annyira nem de azt mondta nem ks hívják őt aztán utána azt mondta azt csak hazudta nehogy baj legyen belőle.

Még vásárolni is barátokkal akart menni mintha én nem lennék neki elég ahhoz csak egy vásárláshoz. Születésnapját is velük akarja tölteni akkor a legboldogabb.

Mennyire normális ez? Vagy túlreagálom?


2020. jan. 29. 09:08
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
24%

Van, akinek fontos, van, akinek nem. Párom pl két srác kollégájával tök jól elvan és annyi elég is neki, amita munkahelyen velük tölt. Talán kétszer ment el velük sörözni, illetve együtt mentünk többször is, de ennyi. Velük szokott dumálgatni munkán kívül, de nek sokat. Egyébként meg velem van vagy a közös barátainkkal együtt lógunk. Próbáltam kirúgdosni, hogy érezze szabadnak magát, ne higgye, hogy kisajátítom, de neki ennyi elég. Ha úgy van, inkább kockul egyedül itthon vagy barkácsolgat.

Nekem voltak halott próbálkozásaim lányokkal, de nem igazán jött össze barátság, úgyhogy van az a közös baráti kör és ennyi elég is.


Volt ilyen párom, mint amilyet itt vázoltál, a haverkáját még randira is hívta... Hatalmaa gyerek volt, nem bírtam vele három hónapnál tovább. Nekem az a kapcsolat pokol volt, ami nélkülözött minden intimitást a haverok miatt, ráadásul nem éreztem úgy, hogy elérte az érett férfi szintet, akinek a szemében a haverok második helyre kerülnek, a párja meg elsőre.

2020. jan. 29. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
100%

Én sem vagyok szociális, de a barátom kedvéért azért megerōltetem magam kicsit, ha már vele akarok kapcsolatot, mert nem szeretném, hogy a köztünk lévō kis eltérés miatt kellemetlen legyen neki. Amúgyis aszociális létemre mindig is szerettem volna változtatni, a barátom haverjaival is elég jól kijövünk, tehát értékelem a helyzetet.

Szerintem önzōség, ha kiakarod sajátítani a barátod és miattad nem lehet a haverjaival.

Nehezen tudom elképzelni, hogy a ti kapcsolatotok sokáig mūködjön így, hogy közben ilyen csökönyös módon antiszoc vagy. Nem hiszem, hogy a barátod ezt sokáig fogja tūrni, fōleg ha kicsit változtatni sem vagy hajlandó legalább

2020. jan. 29. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
67%

Mind a kettőtök normális a maga módján, de szerintem se működik így jól egy kapcsolat.


Én olyan vagyok, mint te. Van kevés számú barátom, de ők vagy munkahelyről, vagy edzésről vannak, és a barátkozásunk közös edzésből meg edzőtáborokból áll. Nekem nincs igényem sörözgetésre, bulizásra, inkább értelmesen töltöm az időt vagy a párommal, vagy tanulok valamit otthon. Magamnak (és családomnak) való vagyok.


De nekem is volt ilyen sokbarátos párom, szét is mentünk. Én untam, feleslegesnek tartottam heti többször a baráti társasággal lógni; ő meg gondolom unta, amiket én csinálok. Jobb így külön.


A mostani pàrommal nagyon hasonlóak vagyunk, neki sincs csak pár barátja, azok is nagyrészt online. Inkább egymással töltjük az időt.

2020. jan. 29. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
100%
Tulreagalod. Amikor osszejottetek is tudtad hogy fontosak neki a baratok. Fokent ha huszas eveitekben vagytok ekkor meg epiteni kell a kapcsolatokat,mert sajnos a harmincasokra sokan eltunnek karrierepites vagy csaladalapitas miatt.
2020. jan. 29. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 A kérdező kommentje:

Hát én tényleg sosem voltam az aki szeret menni másokkal olyan feleslegesnek éreztem magam ők beszélgetnek mindenről én meg azt sem értem miről van szó lehet sőt biztos hogy ez önbizalomhiany is ezt ő is tudja hogy van nekem. Meg szerintem figyelemhianyom is van vagy ez a ki sajátítás.

Féltékeny vagyok ha látom mással is jól el van sőt többet nevet vagy boldogabb mint mikor ketten vagyunk. Mert így láttam mindig.

2020. jan. 29. 10:04
 16/27 anonim ***** válasza:
76%
Az introvertáltak és extrovertáltak között az a legnagyobb különbség, hogy míg minket, introvertáltakat leszív a nagy társaság, az extrovertáltakat feltölti. Emiatt nem kéne féltékenynek lenned rá... másképp működtök, és ez rendben van. És ha ezt nem rakod magadban helyre, és nem kezdesz közben valamit az önbizalomhiányoddal, akkor ennek a kapcsolatnak vége. Nem ismerem a srác hozzáállását, de ha kell, közben ezzel párhuzamosan kommunikálhatod felé, hogy téged meg leszív a társaság, ezt pedig ő értse meg. És kössetek kompromisszumot, mert anélkül nem fog menni. És ami a legfontosabb, és a legtöbb kapcsolat rákfenéje: KOMMUNIKÁCIÓ! Nem agresszív, nem zsaroló, nem vádló, nem hisztiző, hanem tárgyilagos, nyugodt hangvételű, konstruktív, asszertív kommunikáció.
2020. jan. 29. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
81%
Na, az utolsó kommentedből minden kiderült. Azzal alapvetően nem lenne gond, ha te introvertáltabb vagy nála, ha tudnád kezelni. De te nyilván ezt képtelen vagy felnőtt ember módjára kezelni, méghozzá az önbizalom és figyelemhiányod miatt. A jelenlegi viselkedéseddel egyenes úton haladsz afelé, hogy elhagyjon és igaza is lesz. Kivetíted rá az önbizalomhiányod, ahelyett, hogy kezdenél vele valamit, tudod ez kizárólag a te felelősséged. Jelenleg őt bünteted azért, mert vannak barátai, csak mert neked nincsenek, bünteted azért, mert más emberekkel is jól meri érezni magát, mintha az azt jelentené, hogy veled nem tudja (ami egy orbitális baromság), elnyomod, nem hagyod, hogy önmaga lehessen, féltékenykedsz a semmire. Ha ahelyett, hogy vele hisztiznél elmennél szakemberhez kezelni az önértékelési problémáid, akkor máris nem lennél ennyire rossz társ. De neeem, ez derogál, inkább hisztizel tovább. Nem tudom mégis mit vársz ettől a viselkedéstől, nem tudom mit akarsz elérni a veszekedéseiddel, ez még soha nem oldotta meg senki problémáit. Meg kell tanulnod egyenesen kommunikálni, elfelejteni a játszmázgatást és a gondolatolvasást, a barátodnak is meg kell értenie, hogy ne rángasson magával mindenhová, de ezt addig nem fogja tudni megtenni, amíg minden külön programból balhé van. Senki nem fogja örökké eltűrni a viselkedésed és senki nem fog így sokáig szeretni. Rajtad áll, hogy mit kezdesz ezzel.
2020. jan. 29. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
100%
Ja, te nem intro vagy, hanem önbizalomhiányos, féltékenykedő és hozzájuk képest éretlen.
2020. jan. 29. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
0%
Mondd meg a pasidnak, hogy nálad minden este 8-kor szex van. Aki ott van, annak jó; aki meg nem, azt sajnálod.
2020. jan. 29. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
100%
Ha velük nem tudsz miről beszélgetni, a pasiddal miről beszélgetsz?
2020. jan. 29. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!