Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Eltartott nő szeretnék lenni....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Eltartott nő szeretnék lenni. Hogyan lehetséges ez a valóságban?

Figyelt kérdés

Nem a munkától félek,sokkal inkább attól hogy úgy halok meg, mint a környezetemben élők.

Csak a munkának éltek,gyereket szültek, sokszor nem a megfelelő partnernek és a hosszú-hosszú évek alatt sok keserűséget okozott mindkét félnek.

Nagyon kevés pénzért dolgoznak/dolgoztak,nincs pénzük kikapcsolódni, nyaralni,élni.

Tisztelem, becsülöm őket, de én nem ilyen sorsot szánok magamnak.

Sokkal többre vágyom,gyönyörű helyekre szeretnék elutazni,finom kajákat enni,úgy összességében ki szeretnék szakadni ebből a közegből, nem örökre de azért 3-4 évre minimum.

Hogyan találhatok erre alkalmas partnert?



2020. jan. 29. 23:44
1 2 3 4
 11/32 A kérdező kommentje:
21 éves vagyok.
2020. jan. 30. 02:12
 12/32 anonim ***** válasza:
88%

Kicsilány, szerinted az nem k..rválkodás, ha eltartatod magad? Húzzál ki külföldre dolgozni, ott kb. minimum 3-szor annyit keresnek az emberek,mint itthon és meglesz a vágyott álmod hogy utazz.


Anyukád egyébként erre tanított téged? Vagy őt is apukád tartja el 100%-ban?

2020. jan. 30. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 anonim ***** válasza:
76%

Azok a kitartott nők akiket a TV-ben látsz általában elég tanultak és olyan körökben mozognak, ahol ez megszokott dolog. Velük meg lehet jelenni egy gazdagoknak szánt rendezvényen, kellemes társaságot nyújtanak és jól tájékozottak. Arról nem is beszélve hogy nagyon nőiesek, ismerik az etikettet és a formaságokat.


Szerinted te ebből melyiket tudnád nyújtani ha a "férjed" elvinne magával mondjuk egy fogadásra?

2020. jan. 30. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 anonim ***** válasza:
83%

Fordítva ülsz a lovon, itt nem te keresel, és nem te válogatsz.

Itt a gazdag férfi az, akinek minden ujjára jut egy szép, csinos, és bevállalós 20 éves, akinek minden vágya, hogy eltartsák. Ő választ.

Te írod, hogy mindkét hölgyike prosti volt. Nos, nem véletlen, hogy őket szúrták ki az eltartóik. Ugyanúgy prostik is maradtak, csak kevesebb (egy) a kuncsaft.

2020. jan. 30. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 anonim ***** válasza:
21%

Mit tennél meg egy ilyen kapcsolatért?

48Ffi

2020. jan. 30. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 anonim ***** válasza:
100%

Szerinted azok a nők, akik dolgoznak, gyereket nevelnek, nem pontosan ugyanarra vágynak, mint te? Hogy szép helyekre utazzanak, finom kajákat egyenek, akármi? Dehogynem, mindenki erre vágyik kb, de ez nem adatik meg mindenkinek, hogy megvalósuljon.

Amúgy keress olyan pasit, akinek hasonlóak az elképzelései az életről, mint neked. Aki ugyanígy ezt szeretné. És aki mindeközben valami jó presztízsű munkát tanul/dolgozik. Mérnök, programozó vagy matematikus (banki kockázatelemző vagy ilyesmi), vagy valami hasonló, ők általában jó fejek, normálisak, és a világon mindenhol ők keresnek a legjobban a sima alkalmazottak közül. Ez egy reális elképzelés, ők bármikor eltartanak egy családot egymaguk is, már fiatalon is jól keresnek, és mégsem arról van szó, hogy a felső 0,001%-ba szeretnél valahogy bejutni. Sikeres cégvezető, vállalkozó nincs sok, és abból is még kisebb azok aránya, akinek pont te kellesz és ráadásul tartósan szeretné ezt az állapotot fenntartani.

2020. jan. 30. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 anonim ***** válasza:
61%

Az erre alkalmas partnert nem biztos, hogy arra írta, hogy a férfi fizessen mindent!

Én is szeretek utazni és egyedül is utaztam vagy barátokkal! Saját pénzből.

Nekem se kell olyan pasi, aki erre nem alkalmas...mert mondjuk jó neki a 150 ezres fizú és megse mozdul, hogy jobb legyen.

Párom is lejön az itteni fizubol pl Barcelonaba vagy Máltára.

Nem 2 hét Hawaiira vagyom!

N27

2020. jan. 30. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 anonim ***** válasza:
31%
Bocsánat, most láttam hogy az elején írta! Nos...miért jó ha eltartanak? Menj dolgozni és ne legyél lusta!
2020. jan. 30. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 anonim ***** válasza:
100%

Puncs.hu , ha jól tudom ott vannak az olyan aranyásók,mint te.

A másik meg, hogy ha nagyobb pénzben szeretnéd csinálni, akkor menj ki Dubaiba az Emirateshez dolgozni. Ott rengeteg legiutaskísérő lány keres magának egy gazdag arabot, aki ellátja minden jóval.

2020. jan. 30. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 anonim ***** válasza:
100%

Honnan veszed , hogy luxus Vivi prosti ?

Én úgy tudom már eleve a családja is gazdag. Nem hinném , hogy rászorulna.

2020. jan. 30. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!