Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek, ha a barátnőm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, ha a barátnőm "bunkó"?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Volna nekem egy olyan problémám,hogy van egy barátnőm,21 éves, én 24 vagyok.Nem sok ideje vagyunk együtt, kb.5-6 hónapja, viszont beleszerettem.A barátnőmet ezidő alatt elvittem kirándulni,étterembe,moziba, stb. Mindezt úgy, hogy én fizettem egy szó nélkül,viszont ő sose köszön meg semmit,ez meg engem egy kicsit zavar,és többször is megemlítettem már neki, de sajnos nincs változás.Az interneten ismertem meg, közöttünk a táv returnba 108km.Minden egyes hétvégén hazaviszem,de még azt sem köszöni meg és sokszor úgy érzem, hogy nem is néz rám férfiként..Szerintetek változni fog a stílusa, és kedvesebb lesz majd egyszer, vagy inkább itt lenne az ideje szakítanom vele? :(

előre is köszönöm a válaszokat!


2020. jan. 30. 19:16
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Már alapból sem bírnám ki azt hogy ne köszönjem meg ha szívességet tesz valaki,még apróbbakat sem,nem hogy amikor pénzt költenek rám..Sajnos alapból nem normális az ilyen viselkedés,későbbiekben csak rosszabbodik..Szerintem ne tervezz vele hosszú távra,mert elronthatod az egész életed..
2020. jan. 31. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
Igen,tegnap meghoztam a döntésemet,és közöltem vele.Természetesen én voltam a “szemétláda” aki nem képes megbeszélni a dolgokat.Heti szinten próbáltam,de nem ment.Mindenkitől köszönöm szépen a motivációt! :)
2020. jan. 31. 13:17
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!