Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy érjem el hogy a barátnőm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy érjem el hogy a barátnőm nagyon odáig legyen értem?

Figyelt kérdés

Meg adok neki mindent amit tudok kedves vagyok vele stb... Egy rossz szava sincs rám még is valami nem ok. Mindig én nyalizok ő nemigazán. Ha nincs igaza akkor is úgy csinálja hogy én legyek a szar... Valahogy ő sose hibás... Női büszkeség...

Sokszor hisztis és rajtam tölti le a dolgokat. Nagyon szeretem, elhagyni nem szeretném de unom hogy mindig én kedveskedek ő meg alig. Nem tudom ezt úgy megfogalmazni de van megoldás arra hogy ő kaparjon utánnam? Hogy pl állandóan irkáljon stb ? Tudja hogy nagyon szeretem és félek hogy pont ezért csinálja ő ezt mert úgy is tudja hogy vele maradok. Valami ötlet hogy tudnám elérni hogy teperjen?


2020. jan. 30. 20:59
 1/10 anonim ***** válasza:
54%

Legyél bunkó.

Játsz kicsit az elerhetetlent, a rideget.

Ha szeret lepni fog erre, ha nem akkor lelépni 😂 viszont akkor képbe kerülsz :)

2020. jan. 30. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
74%
Bocs, de nőként azt mondom szrd le. Ha nem írogatsz neki annyi, nincsenek meglepik, nem nyalizol ( ezt nem is értem, mit jelent), akkor TALÁN észrevesz, mint FÉRFIT. Mert a mostani viselkedésed nem túl férfias. Lábtörlőnek használ, te meg hagyod.
2020. jan. 30. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
87%
Viselkedj vele úgy, ahogy ő veled. Kicsit hanyagold, ne ajnározd annyira. Aztán meglátod mit lèp rá.
2020. jan. 30. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Az a baj ha én meg másképp fogok vele viselkedni, nem ugy fogok ahogy eddig egyből az lesz majd hogy kérdezi mi a baj... Meg mondom neki nincs semmi baj akkor meg majd válaszolja hogy de látom hogy valami bajod van...
2020. jan. 30. 21:37
 5/10 anonim ***** válasza:
81%
Nyalizásoddal kb 2 dolgot mutatsz ki. 1 neked hű de nagy szükséged van rá mint nőre tehát fix pont vagy számára. 2 hogy bármit megtehet veled. Ezért fog megunni mert nincs benned izgalom nem kell tennie érted. Mit tegyél ne legyél mindenre kapható...ha nem teper érted ne legyen neki luxus. Extrémen egy kamu csajt is bevethetel. Úgy teszel mintha tetszenél valakinek....
2020. jan. 30. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Ahogy irták is, te is legyél olyan, mint ő. Ne keresd.. vajon mikor ír magától??

Ha pedig kérdezi, mondd meg, hogy átvetted az ő stílusát.

Ui: szerintem nem szerelmes beléd.

2020. jan. 30. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Rajtad tölti le a dolgokat? Mi vagy te, internet?
2020. jan. 30. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 peca1000 ***** válasza:
100%

Minek legyen odáig érted?


Ki vagy te? Egy Isten, akit bálványozni kell? :D


Hanyagold a csajt, és akkor talán egy kicsit teperni fog utánnad, de nem imádni.

2020. jan. 30. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Ahogy írták előttem is. Ne keresd annyiszor. Mutasd ki hogy nem vagy rászorulva,de bunkó se legyél azért vele. Figyeld meg,hogy kis idő múlva ő fog teperni. Bár szerintem önző a csaj és azért ilyen. Csak magával foglalkozik,és csak az érdekli hogy neki legyen jó a másik meg kit érdekel???? Ne legyél a lelki szemetesládája es a lábtörlője sem
2020. jan. 31. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Ès akkor mi van ha kèrdezgeti? Akkor van baj, ha nem is foglalkozik ezzel.

Nem kell gyökerestül megvaltozzál, csak vegyèl vissza. Ha ír, ne válaszolj rögtön, hanem mondjuk fèl óra múlva, írj te kevesebbet, inkább várd, hogy ő is keressen. Ha kèrdőre von, csak mond nyugodtan, hogy elfoglalt voltál, ezt csináltál, azt csináltál, Pisti haveroddal elmentek biliárdozni,akármi. Nem baj, ha nem igaz feltètlenül, ès az sem, ha tènyleg megpróbálod lefoglalni magad mással is.

Nem kell a ló túlsó felère esni ès teljesen hanyagolni, csak lássa, hogy nèlküle is van èleted, nem tőle függsz, ne vegyen annyira biztosra.

2020. jan. 31. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!