Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy tudnám el érni a barátnőm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy tudnám el érni a barátnőmnél hogy odáig legyen értem?

Figyelt kérdés
A barátnőm nem rég be nyögte hogy szeret,de nem szerelmes. Mindent meg kap,kedves vagyok vele nagyon, tényleg mindenben jól teljesítek és ő sem érti. Lehet kiégett... Meg kérdeztem hogy el menjek legyen vége? Ő azt mondta hogy hiányoznék neki és bele bolondulna,na meg ha lenne barátnőm abba is. Abba állapodtunk meg hogy folytassuk. Meg próbál tenni értünk ő is. Ezek utánn én mit tegyek. Legyek olyan mint eddig vagy tegyek bele valami plusszt? Vagy bunkó legyek? Azóta kedves velem és már nem bunkózik. Sokat örlődött azon hogy mit tegyen ezért is bunkózott velem az utóbbi időben.
2019. jún. 4. 12:24
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Annyira félne tőle, hogy vége akkor szerintem ki sem mondja ezt. Attól már elhiszem, hogy fél, hogy a törődésed másnak adod. Minek pazarolod az idődet?
2019. jún. 4. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Mert szeretem és ő kell. Ezért küzdök
2019. jún. 4. 12:28
 3/7 anonim ***** válasza:
75%

"szeret,de nem szerelmes"

"bele bolondulna,na meg ha lenne barátnőm abba is"

"Sokat örlődött azon hogy mit tegyen ezért is bunkózott velem az utóbbi időben"

Ezek alapján egy manipulatív kis libuskának tűnik, akinek nem te nem kellesz, csak a törődésed meg a szolgálataid.

2019. jún. 4. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
94%
Adj neki több teret, hogy bele tudjon tenni ő is a kapcsolatba. Ha eddig beleraktál 99%-ot, most rakj 50-et,így ő is tud 50-et.
2019. jún. 4. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon erőlködsz. A nők nem szeretik a papucs pasikat. Legyél határozottabb.
2019. jún. 4. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
74%

Az egész csak a TE önzőségedről szól kedves Kérdező.


"őt szeretem, Ő kell nekem". Na de miért? Nem ő miatta az 100%, hanem magad miatt.


Tudod, létezik a szabad akarat. Másra erőltetni saját magad, azért mert te gyönyörködni és élvezkedni akarsz?

Hmmmm....

2019. jún. 4. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Kicsi a farkad, de ingyen akar élni- élősködni.
2019. jún. 4. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!