Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit lehet tenni ebben a helyzetben?

Figyelt kérdés
A barátnőmmel naponta 1-2 alkalommal beszélünk telefonon,de 90 %-ban csak az üres nagy semmikről beszélünk. Pontosabban ő beszél én meg csak hallgatom. Ha én mondok valamit arra nagyon nem tud mit mondani max annyit,hogy "jó". Még akkor is ha olyat mondok amit nem ért vagy nem tudja,hogy mi az,és azzal a lendülettel megint ő kezd el beszélni magáról. Pl elmegyek a boltba aztán ezt csinálom aztán meg azt,meg panaszkodik vakamiről. De érdemben sose tudunk beszélni mert semmi nem érdekli amit én mondok,és kezdi megint a fent említett szokását. Én már nem is hívom,mert már feleslegesnek szükségtelennek érzem magam emiatt. Volt valaki ilyen helyzetben?mit lehet tenni?
2020. jan. 31. 13:58
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Lehet másik partnert keresni.
2020. jan. 31. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Beszeljetek meg.

Mondd neki hogy mostanában ugy erzed hogy amikor beszeltel kevesbe esik szo arrol h veled ki van, es jol esne ha meg tobbet erdeklodni a dolgaid felol.

Hasonlo parom volt aki mindig elmondta a dolgait aztan ment volna a dolgara es nekem kellett szolnom hogy He. Erre azt mondta h feltetelezi ha van mondanivalom akkor ugyis mondom es nem kell rakerdeznie. Szoval o mar ex.

2020. jan. 31. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Igen. Pont ezt fontolgatom,hogy hamarosan az exem lesz. Mert így már kedvem sincs hozzákezdeni a mondomkához,mert minek is??? Úgy sem érdekli. "Inkább ráhagyom had mondja és hamarabb szabadulok" de ez se válik be amint látom mert mégtöbbet kezd el hülyeségekről beszélni..... nem tudok neki érdekeset mondani... ami engem megnyílván bánt. A kedvencem amikor biciklizik telefonálás közbe,és megszakít hogy várj kiteszem a kezem. Vsgy beér a boltba és hallom hogy közbe kéri az eladótól amit venni akar. Tartalmas beszélgetések.......
2020. jan. 31. 14:26
 4/5 anonim ***** válasza:
Munkatársam pont így volt a csajával, csórikámnak azóta gyereke is van meg házra hitel... :D
2020. jan. 31. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
#4 Jaj, hát szegény, majd megsajnálom, ha lesz egy kis időm. Fegyvert tartottak a fejéhez vagy mi?
2020. jan. 31. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!