Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Éreztetek már olyat, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Éreztetek már olyat, hogy szerettek valakit, de érzitek, hogy válás lesz a vége?

Figyelt kérdés

A párommal lassan 3 éve vagyunk együtt, fél éve próbálkozunk a babával eddig sikertelenül.

Tudom biztosan, hogy szeretem, de valahol azt is érzem, hogy mi nem illünk össze.

Mivel 34 éves vagyok ezért tudom, hogy kicsúszok az időből és ha most nem folytatom és kilépek ebből a kapcsolatból akkor talán soha nem lehet már gyermekem.

Sajnos nagyon sokáig egyedül voltam, pedig nem ülltem otthon , mindig nagy baráti társasággal rendelkeztem , de ez van , nem lehetett sürgetni.

Aztán jött ő a mostani párom és beleszeretettem, viszont mindig éreztem, hogy mi nem illünk össze.

Sok olyan dolga van ami számomra nem férfias, és valószínű nekem is sok olyan dolgom van ami számára nem tökéletes.

Tegnap pl.iszonyatosan megbántott valamivel, és úgy érzem ezzel tönkretett egy olyan dolgot ami eddig jól működött a kapcsolatunkban.

Fogalmam nincs mitévő legyek.

Mivel megbántott én is a fejéhez vágtam pár dolgot ,és attól tartok ezzel csak sebeket okuzunk egymásnak ami talán a későbbi kapcsolatainkra is kihathat. (fura így visszaolvasva , hogy későbbi kapcsolatokról írok...?:O)

Bár fogalmam nincs őt egyáltalán meghatotta-e bármennyire is amiket a fejéhez vágtam , mert mindent olyan baromi lazán kezel, mindig olyan nemtörődöm.

Nem érti miért bánt meg, amikor megbánt..tudom, hogy csak őszinte , de az őszintesége néha már túlzó és félek ezzel hatalmas komplexusokat fog előidézni bennem.

Amikor elmeséltem neki, hogy mennyire megbántott, csak annyit mondott, hogy túl érzékeny vagyok.

Az exem folyton dícsért, mellette nőnek éreztem magam, a mostani párom néha iszonyat gyerekes, nem is érzem istenigazából, hogy kívánna engem , mikor az exem teljesen oda volt tőlem.

Tulajdonképpen már az elejétől fogva nem érzem benne azt a hatalmas vágyat, ami számomra furcsa.

Ezek a dolgok nagyon hiányoznak belőle, de az is lehet, hogy egészen egyszerűen csak tényleg nem illünk össze ilyen téren.

Kezdem teljesen elveszteni mellette az önbizalmam , és félek, hogy ez csak egyre rosszabb lesz idővel.

A gyermekvállalástól is félek, mivel tartok tőle, hogy az végképp betenne a kapcsolatunknak.

Azt tudni kell, hogy mivel nem jön össze a baba és sokszor hallgatom már mindenkitől, hogy nagyon sovány vagyok, így azt gondoltam talán ez is a baj és közöltem vele, hogy megpróbálok kicsit többet enni, felszedni pár kilót, erre is csak annyit válaszolt, hogy akkor menjek edzeni...hallottam már olyan szép kis nőkről csúnyán nyilatkozni, hogy így meg úgy meghízott és rosszul néz ki ezért félek nem lesz jó társ mellettem , amikor majd netalántán nem nyerem vissza eredeti lányos alakomat.

Viszont szeretem őt, és lelkileg sokkal közelebb állok hozzá, mint az exemhez, de mégsem stimmel valami.

Teljesen elbizonytalanodtam.

Voltatok már hasonló helyzetben?

Mit tennétek a helyemben?

Már azt sem tudom, hogy lenne e értelme erről beszélgetni vele vagy sem , mivel lehet csak tovább rontana a helyzeten..:S



2020. jan. 31. 18:46
 1/2 anonim ***** válasza:
55%

Voltam hasonlo helyzetben. Exemmel volt ez a helyzet, nem ereztem szerelmet de talan nem is ez volt a baj, hanem a vonzalom sem volt meg. Az elejen volt szex viszont egyre inkabb ugy kezelt mint valami haverjat, teljesen noietlennek ereztem magam, sose dicsert. A szex is olyan volt h ha nem volt az oke volt ha volt akkor foleg az o igenyei szamitottak. Mint ember sem volt szamomra erdekes. Mégis jo volt vele lenni sok szempontból, es bepanikoltam a szakitas gondolatara. Sose veszekedtunk es mindig szamithattunk a masikra. Vegul o mondta ki en meg megkönnyebbültem. Sokan fogjak azt mondani h szakits meg ne húzd a masik idejet... De szerintem ez nem olyan egyszerű ha benne vagy.

En pl csak egyszer voltam szerelmes, a mostani 3 hónapos kapcsolatban sem erzek olyan nagy fellangolast de hianyzik a masik es el tudom kepzelni hogy negeskudjunk es gyerekunk legyen. Ezt az exeimrol azonnal tudtam valahogy h nem ok az igaziak. Ne iteld el magad, az o felelőssége is h mocsarba ragadtatok.

Nekem az meg kimondott szabaly h csak olyan embertol akarok gyereket akiben megbizok es emberileg is kedvelem.

2020. jan. 31. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nem lehet, hogy csak unatkozol illetve baba nemjövése miatti sikertelenség nyomta rátok a bélyegét? Ilyenkor az ember, főleg ha nő, már a csomóra is csomót köt, hogy kinek a hibája és melyikőtök nem akarja talán mégse eléggé.

Érdemes lenne szerintem előbb újra randiznotok kicsit mint régen, amikor valamit csak szerettél benne, amikor megígérted neki, hogy megelégszel vele életetek végéig. Ha viszont az elejétől fogva tényleg nem szeretted, akkor elég nagy hazugság volt a részedről.

2020. jan. 31. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!