Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nő társak! A jelenlegi/volt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nő társak! A jelenlegi/volt párotok képes bocsánatot kérni?

Figyelt kérdés

2020. febr. 1. 01:34
1 2
 1/17 A kérdező kommentje:
Kidobnád azért ha nem képes beismerni hogy ő is hibás?
2020. febr. 1. 01:36
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Igaz, hogy férfi vagyok, de én mindig elismerem, ha hibázok, és olyankor bocsánatot is kérek. Jól működő, több éve tartó kapcsolatom van a jelenlegi párommal.
2020. febr. 1. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Igen, képes,ami nagy szerencse, mert pl apum nem képes, ami keményen rányomja a bélyegét az emberi kapcsolataira.
2020. febr. 1. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%

Nem és ez rohadtul idegesít. Soha nem kér bocsánatot, soha nem ismeri el ha hibázik vagy ha nincs igaza hanem engem ekéz vagy magát fényezi valami miatt amit 2 hete csinált. Nem lehet vele mit kezdeni, rendszeresen elmondom hogy ezt így nem lehet, utána kétszer bocsánatot kér és ennyi. Nála a bocsánatkérés az, ha vesz valami ajándékot majd úgy csinál mintha mi sem történt volna. Tippeket én is szívesen fogadok mert néha már úgy érzem, hogy ezt nem bírom tovább.

Mielőtt valaki nekem esne, én tudok bocsánatot kérni és el is tudom ismerni ha hibázok vagy nincs igazam. Nem csinálok ebből ego kérdést de a férjem beledöglene ha egyszer ilyen módon “alul maradna” (mert igen, neki ez vesztésnek minősül).

2020. febr. 1. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Oda-vissza működik, ez a természetes. Ha nem kérne bocsánatot, akkor beszélgetnénk róla, nem a kutyám, hogy “kidobjam”, hanem a szerelmem.
2020. febr. 1. 03:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
55%

Én mostanában próbálom LEFÉKEZNI AZ INDULATAIT komolyabban - sokáig kiszolgáltatott élethelyzetben voltam, amelynek konkrétumait nem szeretném most részletezni.


Folyamatosan éreztetem Vele, hogy BIZALMATLAN VAGYOK és igyekszem addig nem engedni, amíg el nem gondolkodik a viselkedésének lehetséges következményein.


Ui: hát nem éppen könnyű folyamat ez, de szerencsére úgy alakult, hogy BELE KELLETT SEGÍTENI ebbe a dologba a Felsőbb Vezetőségnek. (Közös "munkahely" eredetileg.)

2020. febr. 1. 04:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 Noblesse Oblige ***** válasza:
65%

Igen. Sőt képes volt régen akkor is ő tenni meg az első engesztelő lépést, amikor nem is nem ő volt a húnyó!

És szép lassan megtanított engem is, hogy nem a vita a fontos, meg a hibák... hanem a békítőszex. :p

2020. febr. 1. 05:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
Bocsánatot kérni a legtöbb pasi tud, viszont jóvátenni a történteket és változtatni a viselkedésén, hogy az a dolog ne ismétlődjön meg, csak kevesen hajlandóak. Sajnos eddig mindig olyanokat fogtam ki, akik nem tartoztak bele ebbe a kisebb százalékba. Hát igen, ez is közrejátszott a szakításban. Mivel egy kapcsolatban hosszú távon a problémák megoldására kell törekedni, és nem arra, hogy mindig a homokba dugjuk a fejünket, és majd lesz valahogy, előbb-utóbb biztos magától úgy lesz minden, ahogy mindenkinek jó...
2020. febr. 1. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Nem képes, max ha rászólok hogy "azért egy bocsi jól esett volna". Akkor tudja mondani hogy "bocs"
2020. febr. 1. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Nyilván nem a vita hevében, amikor tele vagyunk indulatokkal mindketten, hanem utána, mikor már lenyugodtunk, akkor meg tudjuk beszélni a dolgot normálisan, és akkor mindketten tudunk bocsánatot kérni egymástól. Mondjuk nálunk sajnos gyakoribb, hogy ő kér bocsánatot azért is, amiért nekem kéne :D De miután ő elkezdi, már én is folytatom, szóval ennyire azért nem vagyok hárpia én sem.
2020. febr. 1. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!