Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen kapcsolat az ilyen?

Figyelt kérdés
5 éve élünk együtt és ráébredtem arra, hogy a párom, szinte semmit sem tud rólam, mi a kedven ételem, mi a kedvenc virágom, színem. Élünk egymás mellett és ennyi. Ez borzasztó... amikor mondtam neki, akkor nem is értette az egészet.
2020. febr. 3. 17:13
 1/8 anonim ***** válasza:
semilyen,ez nem kapcsolat,felejtős...
2020. febr. 3. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Párodnak kényelmes kapcsolat.
2020. febr. 3. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Én tudom mi az övé. Tudom mit szeret.
2020. febr. 3. 17:22
 4/8 anonim ***** válasza:

Volt parom szinte sose kerdezett semmiről

Sztem reszben nem erdekelte reszben kenyelembol reszben mert azt gondolta h majd ugyis mondom magamtol.

O sokszor beszelt másoknak a munkajarol hosszan uh az uccso gondolat sztem eleg eros volt benne. A mostani parom jobb ilyen tekintetben.

2020. febr. 3. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Számára biztos nyugodt kapcsolat.
2020. febr. 3. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

A férfiak ritkábban tudják a párjuk kedvenc dolgait (nem tulajdonítanak neki olyan jelentőséget).

Beszélgetni kéne, még többet és jobban figyelni a másikra.

2020. febr. 3. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ő lesz**arja, mert tudja, hogy úgy is vele maradsz.
2020. febr. 3. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ezeket én sem tudnám biztosra megválaszolni. Nagyjából tudom, és ez bőven elég ahhoz, hogy ráérezzek, milyen ajándékkal fogok neki örömet szerezni.
2020. febr. 4. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!