Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan győzzem le a féltékenys...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan győzzem le a féltékenységem, ha a barátnőm kettesben beül valahova inni egy másik sráccal?

Figyelt kérdés

Több fiú barátja van, de csak eggyel szokott kettesben is találkozgatni, nem gyakran, félévente kb.. Ilyenkor beülnek valahova iszogatni meg ilyenek, de egyszerűen zavar, hogy kettesben vannak. Ha lányokkal vagy társasággal megy természetesen nincs gond.

Már kérdezte egyszer, hogy nem zavar-e mondtam nem, de most nem kérdezte meg. Én nem tőle félek, inkább a sráctól, hogy ráhajt.



2020. febr. 3. 18:31
 1/10 anonim ***** válasza:
76%

"Én nem tőle félek, inkább a sráctól, hogy ráhajt."

Ez akkora orbitális baromság, szerinted a srác fogja magát és a kocsma közepén megerőszakolja, vagy mégis mit hiszel? Minden más esetben a barátnődnek nagyon is van beleszólása abba, hogy mi történik vele, tehát ha bíznál a barátnődben akkor bíznál abban is, hogy ellenáll akkor is, ha van kísértés. Arról nem is beszélve, hogy az ilyen régi barátokra féltékenykedni rettenetesen ostoba dolog, szerinted ha lenne köztük bármi vonzalom, akkor nem próbálták volna meg együtt, még mielőtt összejöttetek?

2020. febr. 3. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
96%
A fsznak kellett korábban hazudnod ahelyett hogy megdumáltátok volna és tudatában lenne annak, hogy te itt földhöz vered magad... Most akkor idd meg a levét :D
2020. febr. 3. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
94%
Amúgy ha a barátnődben bízol, de félsz, hogy a srác ráhajt kb az erőszak kategória lenne... Ne legyél hülye.
2020. febr. 3. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Ez felesleges para. Ha már régóta barátok és lett volna esélye a dolognak, már együtt lennének/lettek volna. Pláne hogy nem is találkoznak olyan gyakran, nem kell paráznod. Ill. volt már hogy ráhajtott ez a srác? Ha nem, minek gondolod hogy megteszi most? Miért kell mindig a legrodszabbat feltetelezni?

De még ha rá is hajt, ha a csajod korrekt akkor leállítja.

2020. febr. 3. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
89%
Nema sráctól, hanem magadtól félsz..És akko mi van, ha más srácokkal is találkozgat? Ne akard elmarni a barátait mellőle, mert rámehet a kapscolatod! Oké, hogy szereted a barátnőd, de tsizteld meg anynival, hogy megbízol benne! Nem hagyná úgysem hogy rámásszon eza srác! Barátok meg ekllenek, mert ha kifog egy ilyen prűd idiótát mint te vagy ha tönkremegy a kapscolat valakinek ki kell sirja magát! Bízz a barátnődben és hagyj neki teret! Egy csaj nem csak szexe való!
2020. febr. 3. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
29%
szerintem meg teljesen jogos a félelmed
2020. febr. 3. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Benne van a pakliban, hogy bármikor ráhajthat. Főleg ittasan. Úgyse tudsz ellene mit tenni vagy megszokod a helyzetet vagy lépj tovább.
2020. febr. 3. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Fölöslegesen aggódsz, egyetértek az előttem szólókkal. Nekem is van egy fiú barátom, ismerem 6 éve, soha bem jöttünk "ugy" be egymásnak. Simán atmegyunk filmezni is egymáshoz ha kint szar az idő, nem történik semmi több soha :D Szóval igen, van ilyen:) Mondjuk amikor volt barátom, illetve most megint van ilyenkor én is max kint talalkozom vele, beulos program, mozi ilyesmi. De nem gyakran, par hetente.
2020. febr. 4. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
De ha ők jó barátok, akkor te hogy nem ismerted meg a fiút? Én az összes fiú barátomat bemutattam a páromnak, meg sokszor közösen is találkozunk, így volt ideje meggyőződni arról, hogy nincs hátsó szándékuk velem. Amúgy meg fassság, hogy hazudsz neki...
2020. febr. 4. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Linny22 válasza:
74%
Ha zavar, mondd meg neki. Olyankor, amikor jó hangulatban vagytok, mert így rosszabbul jöttök ki a dologból ha ez belülről emészt téged, és a fejéhez vágod egyszer dühösen. Viszont a lány is legyen veled őszinte. Pl biztos, hogy ennek a bizonyos fiúnak sosem tettszett? Vagy a barátnőd nem téged akar féltékennyé tenni? Ő nem féltékeny rád, /volt valamikor is, csak kicsit hatékonyabban, őszintébben kéne kommunikálnotok egymással? Én pl, ha féltékeny vagyok, megmondom, azt is próbálom közölni, hogy bízom a pasimban de vannak határok. Az én határom ez és ez, ami még nem esik rosszul. Ezt, ha szeret, megérti és nem él vissza vele. Egy ideális világban. Csakhogy ez nem az. Így nem árt résen lenni. Pl a vakon se bízok. Építeni kell a bizalmat egy kapcsolatban.
2020. febr. 6. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!