Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Zavar a párom kutyája. Mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Zavar a párom kutyája. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Közepes méretű pitbull keverék nőstény kutyáról lenne szó. Velünk alszik, és engem zavar az, hogy közénk fekszik. A szőre mindenhol ott van ( szerintem még intim területeken is ) Aludni nem tudok tőle, mert éjjel mászkál vagy neki áll enni,inni. Kisebb probléma az már, hogy nyalakodik, ennek se örülök, de azért kezet mosni se szeretnék mindig. Ami még nagyon bosszant, hogy a párom szebben beszél vele, mint velem. A kutya 5 éve van meg neki, mi 3 hónapja együtt. A kutya meg volt az előző kapcsolatában is, barátnőjétől és egy ismerősétől kapta. Ez nem zavarna, ha nem apának szólítaná magát a kutyának. Mintha egy elvált férfival jöttem volna össze. Ez hosszú távon, így ez nem működne. Hogy mondjam meg a páromnak, hogy nem szimpatizálom a kutyáját, akit annyira imád? Vagy el se mondjam, és szakítsak vele?

2020. febr. 4. 10:17
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
74%
Kutyásként nekem tök normális az amit ő csinál, de abszolút megértem, hogy neked meg ez sok. Nincs ezzel baj. Nem illetek össze. Jobb még az elején szétválni.
2020. febr. 4. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
55%

A kutyának nincs helye az ágyban. Nagy hiba volt beengendi, most már nem nagyon lehet eltávolítani onnan.

Az nagyon rossz érzés, amikor kedvesebb az állattal, mint veled. Én is tapasztaltam, rosszul esett.


Ez a baj, ha olyannal állsz össze, akinek a kutya családtag. Fogadd el, vagy próbáld kitiltani a hálóból.

2020. febr. 4. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
87%
Szeretem a kutyákat, de az ilyen szintű kutyamánia már engem is zavarna. Sajnos nincs sok esély rá, hogy hajlandó lesz változtatni ezen.
2020. febr. 4. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
51%
A kutya előbb volt, mint te. Nem tudom, kinek képzeled magad 3 hónap után. Adja el miattad vagy mi? Én tuti nem tenném.
2020. febr. 4. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
98%

igaza van egyesnek. Nekem nincs kutyám,ha lenne, akkor se csinálnék ilyeneket, nem illenék ossze ilyen pasival, szenvedés lenne, jobb bele se merülni.

Megérdemel egy olyan társat, aki ugyanúgy megőrül értük, mint ő. Meg fordítva

2020. febr. 4. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
72%

Mivel gondolom tudtad,hogy van kutyája,így kezdtél kapcsolatba,ezért semmi jogod beleszólni a kettejük életvitelébe. 5 éve alkozltnak egy családot. Az a kutya hűséges és szereti a gazdáját minden hibája ellenére,te pedig nem.

Ha ez neked nem tetszik,költözz el és keress mást.

2020. febr. 4. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
90%

Hát ezaz, az elején is ilyen volt. Ha nem tetszik nem kellett volna vele összejönni!

Igy utólag semmi beleszolasod nincs.

Az hogy a kutyával szebben beszél nem normális dolog, de az hogy az ágyon alszik a7lz számára az és te évvel tisztában voltál.

Énse dobnám ki senki miatt a kutyám, pláne nem 3 hónap után úgy, hogy tisztában volt vele a másik.

Nekem is van egy Német juhászkutyám lakásban, igaz az enyém nem az ágyban alszik és a páromra is figyelek.

Neki az ágyban alszik, de el fogadtam (egy kis keverék).

Ha zavar akkor szakíts, de előbb kellett volna ezen gondolkodbi!

N27

2020. febr. 4. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
Vagy elmész, vagy maradsz és a *cenzúrázva* megoldás mellett döntesz. Mert megszokni nem fogod.
2020. febr. 4. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
42%
Egy közepes méretű kutyát nem hogy az ágyban, a lakásban sem kéne tartani.
2020. febr. 4. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 A kérdező kommentje:
Nem tudtam, hogy a kutya mellett alszik, ahogy azt se, hogy honnan van!!!! És 3 hónap elég kevés idő, azt hittem csak kezdetben furcsa és majd megszokom, de nem. De jól van, akkor távozok én ebből a családból.
2020. febr. 4. 10:47
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!