Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van még esély? Mit tegyek?

Figyelt kérdés

A helyzet az, hogy a barátommal 2 hete szakítottunk. Pontosabban ő szakított mivel elmondása szerint nem illünk össze, mások az igényeink. Én többet akartam vele lenni, ő viszont szeretett egyedül lenni.

Emiatt sokszor volt veszekedés köztünk ami mérgezően hatott rá. Egy idő után besokallt és azt mondta inkább hagyjuk egymást békén, mert ez így nem jó senkinek. Bántotta már, hogy folyton sírtam miatta és, hogy mindig megbántott akaratlanul. Már annyira zavarta, hogy folyton veszekedünk, hogy a végére már kezdte hiányolni a szingli életét amikor nem érezte rosszul magát egyfolytában, mert megbántott valakit.

Nyáron már egyszer szakítottunk, annak más volt az oka. Egyszerűen csak bizonytalan volt és nem tudta mit akar. Akkor is ő kezdeményezte a szakítást, de az egy hétig tartott és az alatt is beszélgettünk ugyan úgy és találkoztunk, lefeküdtünk.

Azt a szakítást megbánta, mikor újra összejöttünk a kapcsolatunk nagyon komoly lett.

Folyton mondogatta, hogy mennyire hülye volt, hogy szakított velem, nem akar senki mást soha, én vagyok számára a tökéletes, még a kezemet is megkérte jelképesen kifejezve ezzel a szándékait felém a jövőben.

Szóval miután újra összejöttünk minden jó volt, de egy idő után kezdett probléma lenni a részemről a köztünk lévő távolság (50km)

és többet akartam lenni vele, de neki elég volt az amennyit együtt voltunk. (Hétvégente találkoztunk)

Szóval emiatt sok vita volt, gyakran elgondolkoztam, hogy jó-e ez így, hogy van-e értelme ennek. Előfordult többször, hogy szakítani akartam vele emiatt de ő nem akart egyszer se, én pedig nagyon szeretem így hát ezekből sose lett szakítás.

A kapcsolatunk alatt sok hülyeséget is csinált amivel megbántott, amit el is ismer. Ezeket mindig megbocsátottam mert szeretem, de mindig felhánytorgattam, amit nem kellett volna mert csak mérgeztem vele a kapcsolatunkat.

A végére ez is nagy mértékben közrejátszott a szakításunkban. Szóval ő szakított, mert úgy érezte ő ezt már így nem tudja folytatni, hogy folyton a múltbéli hibáit hallgatja tőlem.

Látszólag nem tudom megbocsátani őket és neki is eszébe jut folyton ami miatt rosszul érzi magát. Egyszóval meg maradtak a tüskék, nem tudtuk elengedni a múltbéli sérelmeket.

(El tudtuk volna ha nem emlegetem folyton).

Amikor nyáron újra összejöttünk, az volt a feltétele az újrakezdésnek, hogy el kell engedni ezeket a dolgokat. Én el tudtam, de mindig felemlegettem. (Nem kellett volna, azóta is bánom).

A mai napig szeret engem, én is őt.

Azt mondta szeret, szerelmes belém de a végére már a problémák nagyobb mértékűek voltak mint az irántam érzett szeretet.

Ő nem hisz az újrakezdésekben. Úgy véli ami egyszer nem működött az utána se fog. Csak az a baj, hogy ez a szakítás olyan hirtelen jött, semmi előszele nem volt. Előtte pár nappal is csak azt hallottam tőle, hogy mennyire szeret, és hogy nem akar el veszíteni, mennyire jó neki ez a kapcsolat.

Szerintem ez a probléma meg oldható lett volna ha időben szól, hogy ezt érzi mert akkor meg tudtuk volna oldani. Azt mondta hitt abban, hogyha két ember szereti egymást bármit meg tudnak oldani, de a végére már nem hitt ebben. Ezzel csak az a baj, hogy amíg ő próbálta egyedül megoldani a problémát nélkülem, anélkül, hogy szólt volna, addig én mit sem sejtettem ennek az egész problémának a létezéséről. Hozzá teszem, mikor újra összejöttünk nyáron azt ő sose tekintette igazi szakításnak, hanem szünetnek. De mostani szakításunknál viszont annak tekintette.

Szóval a lényeg, hogy ő megmondta, hogy nem akar olyan kapcsolatban lenni ahol folyton szégyenkeznie kell a múltbéli hibái miatt.

Szeret és hiányozni fogok neki, de ő ezt így nem tudja tovább csinálni.

Másfél évig voltunk együtt. Ő 21/f én 19/l


2020. febr. 5. 16:27
 1/8 anonim ***** válasza:
Tudom, hogy nem akarod ezt hallani, de igaza van. Túl nagy az ellentét köztetek, túl sok a felhamlozódott sérelem, nincs már meg a bizalom sem. Te is megtanulod majd, hogy a szerelem kevés egy jó kapcsolathoz, ha más fontos pillérek hiányoznak.
2020. febr. 5. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Szerintem nincs köztünk ellentét. Úgy gondolom elég lett volna, ha szól, hogy zavarja valami, ahelyett, hogy szakítás előtti napon is azt hangoztatja, hogy neki mennyire jó ez a kapcsolat. A múltbéli tüskék sem jelentettek volna problémát ha nem emlegetem fel őket folyton. Ha szólt volna, időben észre veszem magam és változtatok én is.
2020. febr. 5. 16:39
 3/8 A kérdező kommentje:

Hiányozni fogok neki? Azt mondta lát rá esélyt, hogy a jövőben barátok legyünk, mert végülis nem haragban váltunk el hanem békésen.

Instagramon ki követett, meg priváttá tette a fiókját. (Gondolom, hogy ne nézegessem). De ennek ellenére nézi a storymat.

Facebookon viszont meghagyott. Miért?

2020. febr. 5. 16:47
 4/8 A kérdező kommentje:

A kapcsolatunk nagyon harmónikus volt ezeket eltekintve. A kémia nagyon megvolt köztünk, a szex iszonyat jó volt mindkettőnknek. Iszonyúan szerettük egymást. Nemrég még együtt terveztük a jövőnket. Nemsokára elköltözik otthonról saját lakásba és szerette volna ha oda költöznék én is.

Előttem volt egy nagyon rossz kapcsolata, csúnyán váltak szét. Haragudott a lányra de sokáig hiányzott is neki. Utána mikor össze jött velem, el sem hitte, hogy egy ennyire szerető lányt talált maga mellé. Imádott benne nagyon sok mindent. Azt mondta olyan ritka azok az értékek amiket bennem talált.

Szinte tökéletesek voltunk egymás számára, csak hát sokszor emlegettem a múltbéli dolgokat, és ez megmérgezte az egészet. :(

2020. febr. 5. 16:53
 5/8 anonim ***** válasza:
Nézd, az ő bizalmát eljátszottad ezzel, szóval innentől kezdve teljesen mindegy, ez nem visszahozható és nem tudsz vele mit csinálni. Annyit tehetsz, hogy a következő kapcsolatodban ezeket nem követed el.
2020. febr. 5. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

A szakítás szombaton történt. Azon a héten még ő hívott, hogy menjek hozzá mert vágyik a társaságomra. :(

Sőt olyan hirtelen jött ez a szakítás, hogy náluk voltunk, szombat reggel felkeltünk, megittunk egy kávét összebújva majd valahogy, már nem emlékszem hogy de szóba jött és szakított. :(

Vajon később megbánhatja ezt a döntését? Hiszen olyan hirtelen jött, nem hiszem, hogy előtte hetekig/napokig gondolkodott volna rajta.

Szombatom végül náluk aludtam mert késő volt már, hogy el induljak tőlük. Hosszú az út (2 óra) és ő se akarta, hogy későn, sötétben egyedül utazzak haza.

Aznap este mikor náluk aludtam, össze bújtunk, szeretkeztünk, olyan volt mintha semmi nem történt volna kb. Ott vergődött, hogy most mihez kezdjen, mert akkor, ott elbizonytalanodott, hogy szakítson-e.

Olyan hirtelen hozta ezt a döntését, hogy nehezen tudom komolyan venni. Nem lehetséges, hogy hirtelen besokallt a sok vita miatt és csak egy kis külön töltött időre van szüksége, hogy rájöjjön ez megoldható? Értem én, hogy ész érveket hozott fel de előtte pár nappal még azon fantáziált, milyen jó lesz ha össze költözünk végre. Nagyon el köteleződött mellettem. :(

2020. febr. 5. 17:25
 7/8 A kérdező kommentje:
Kérlek írjatok! :(
2020. febr. 5. 18:04
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Azóta újra együtt vagyunk.
2020. febr. 11. 19:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!