Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Az megcsalás ha a feleségem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az megcsalás ha a feleségem más férfiakkal chatel a neten?

Figyelt kérdés
Most láttam meg a gépén, hogy több ilyen partner keresős oldalon is fent van. Azt nem tudom hogy talizott-e már valakivel. 6 éve vagyunk házasok. Vajon mit ronthattam el? Nejem 44 éves, és 48 vagyok.

2020. febr. 5. 17:56
 1/9 anonim ***** válasza:
72%
Kapuzárási pánik! Figyelj, ha csak chatel abból semmi nincs!
2020. febr. 5. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Az, hogy kinek mi a megcsalás egyéni megítélés kérdése. Nekem ez egyáltalán nem férne bele.

Viszont arra nagyon jó indikátor, hogy egyáltalán nincs rendben a kapcsolatotok és valami hiányzik neki belőle. Az érzelmi rész abszolút eltűnt, a részéről mindenképp. Valószínűleg elhanyagoltátok a kapcsolatot, a romantikázást, randizást. Elmaradtak a nagy lelkizős beszélgetések stb. Vagy eleve nem is volt ez sosem erős kapcsolat csak 40 körül bepánikolt és nem akart egyedül maradni.

Szembesítsd a dologgal, kérdezd meg mi hiányzik neki a kapcsolatból. Ennél többet látatlanban senki nem fog tudni mondani. Nem az a lényeg, hogy volt-e fizikai kontaktus. Nem attól lesz valami megcsalás hanem attól, hogy másnál keres olyan dolgokat amiket csak a párjától kellene megkapnia. Ezek lehetnek lelki dolgok is.

2020. febr. 5. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Ez az amit egy házasságban egyszer még elnéznék ha azt látom hogy mikor szembesítem szégyenkezik és elmondja mi miatt kell ez neki. Ha úgy látom megijeszti hogy elveszíthet ezzel. A következő ilyennél pedig beadnám a válást. Nem azért mert ez megcsalás hanem mert számomra remek mutatója annak mennyit érek a párom szemében. Ha annyi tiszteletet nem érdemlek hogy ne beszélgessen társ kereső oldalakon másokkal és az adott szava semmit nem ér akkor nekem nincs dolgom vele tovább. Mert akkor a megcsalás is ott lóg a levegőben ha ugyan nem tette már meg.

De első körben ez még az a kategória ami megér egy misét.

2020. febr. 5. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Fizikailag MÉG nem csalt meg. De meg fog, ezt borítékolhatom.

Nem tudhatjuk mit rontottál el, simán lehet kapuzárási pánik.

Sokszor van olyan, hogy a nők 40 körül megbolondulnak.

Sok jót nem látok , szerintem ennél több energiát ne tegyél már bele.

2020. febr. 5. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Ha már ott van fent, szinte biztos, hogy már bepasizott vagy fog.

Vagy akart.

2020. febr. 5. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
34%
Én akkor chateltem tarskeresőn 1 db ffival amikor a párom nem volt hajlandó megbeszélni velem a problémáinkat. Amugy abszolut semmi nem volt, meg minimalis flört se, egyszerűen jol esett elmondani vkinek.
2020. febr. 5. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
"Nem tudhatjuk mit rontottál el." Mivan??! Aki itt elront valamit, az a kérdező neje. Rögtön a férfi a hibás. Elmondanám, hogy senki nem felelős a másik tetteiért; a nők sem kivételek ez alól. Én bizony rohadt nagy verbális balhét rendeznék, számomra ez megölné a bizalmat.
2020. febr. 5. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
30%

Én is chateltem , de soha nem akartam találkozni velük.

Csak valahogy feldobta a szexuális életünket az az izgalom, amit okozott ez nálam. Profitált belőle a férjem, több volt a szex emiatt.

2020. febr. 6. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
ez inkább jelzés, hogy valami nem stimmel. itt még lehet orvosolni
2020. febr. 19. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!