Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért van az, hogy minél...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy minél régebben vagy együtt a pároddal annál inkább kevesebb az ölelés?

Figyelt kérdés
több éve vagyunk együtt a párommal (egészen gyerekként kezdtük) és akkor még folyton egymás nyakán lógtunk (15 voltam ő meg 16) ma meg már folyton azzal jön hogy nem arról szól egy kapcsolat hogy folyton az ölében üljek meg ölelgessem meg minden..és mikor átölelem akkor ne 2 percig hanem pár másodpercig és akkor többet is kaphatok belőle,mint ha a nyakán lógok 2 percig.. és azt mondja ez gyerekes.. most 19 éves én meg 18.. szerintetek én viselkedek gázul? :S
2010. júl. 23. 05:54
 1/7 anonim ***** válasza:

.. mert változtatok, megkockáztatom, hogy már csak megszokásból van veled. Vagy ha nem is, számára kezdesz ciki lenni.

Persze ez nem minden pasinál van így, én kimondottan szeretem, ha átölel a párom.

2010. júl. 23. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

megszokásból?erre énis gondoltam már..

de valamelyik nap mondta hogy nem poénból van velem 3 éve hanem mer szeret..

nemtudom..kérekszépen még véleményeket :S

2010. júl. 23. 06:15
 3/7 anonim ***** válasza:

Bocsi, az csak feltételezés volt. Csak ebben a korban - 18-25 - kevés pasi érez még szerelmet az iránt, akivel már évek óta együtt van.

Az biztos, hogy az eredeti lángolás már elmúlt. Tényleg ennek ezer oka lehet, bár talán a hozzáállása a legfőbb gond, mivel ezek szerint az érzelmek ilyesfajta kimutatását gyerekesnek tartja. Sajnos sok pasinál van az a nézet, hogy gyerekes, komolytalan, ha kimutatják az érzéseiket.

Pedig szerintem a legjobb dolog, amikor a barátnőmmel ölelkezünk.

Egyébként (ezt neki is elmondhatod, ha megint ezzel jön) valóban nem arról szól egy kapcsolat, hogy folyton egymás karjaiban legyetek, de attól még az érzelmek ilyesfajta kimutatása is hozzátartozik egy egészséges párkapcsoalthoz. Nyilván nem napi 5 órán át kell ölelkezni, de nem kéne teljesen elutasítani.

2010. júl. 23. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

fura nekem hogy ezt egy pasi írja, de szerintem is jó dolog éreztetni a másikkal hogy szereted és fontos..

de az az érdekes még, hogy ha ott van más ő haverja vagy én barátnőim összefutunk utcán vagy közösen megyünk valahova akkor meg le se lehet vakarni rólam folyton ölelget simogat és a seggembe lóg..

most erre mondjon bárki bármit :S

de itthon meg van hogy leül a géphez aztán kb itt se vagyok, meg is szoktam kérdezni hogy miért is vagyok itt?

elég furi..

2010. júl. 23. 06:28
 5/7 anonim ***** válasza:

Egyébként minden rendben a kapcsolatotokkal?

Amúgy lehet, hogy fura, szokták mondani, hogy nem úgy viselkedek, mint egy tipikus pasi. :-D

Mások előtt meg nyilván azt a látszatot akarja kelteni, hogy tényleg odáig van érted, nehogy valamelyik haver megszólja.

2010. júl. 23. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
pedig pont fordítva adnék esélyt ennek a dolognak utolsó.a haverok előtt mutatják azt általában az ilyen pasik h vagányok,férfiak,és nem függenek a bnőjüktől,nem nyálaskodnak.az én barátom otthon is,az utcán is,a haverok előtt is átölel,és megcsókol.
2010. júl. 23. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

és ha nincs oda értem akkor miért teteti haverok előtt h oda van értem? és akkor miért érdekli hogy megszólják e vagy sem? am ő olyan pasi h nem érdekli a haverok véleménye :S

mindig a saját feje után megy.. egyszerűen nem értem mi történik.. és nem szeretném elveszíteni

2010. júl. 23. 19:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!