Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Örök magányra vagyok ítélve,...

Örök magányra vagyok ítélve, vagy érez valaki hasonlóan?

Figyelt kérdés
Visszahúzódó, bizalmatlan és gátlásos vagyok. Akinek nincs hasonló problémája, azzal sosem tudom megértetni magam, azok viszont, akik szintén ezzel küzdenek, általában rajtam is túltesznek bizalmatlanságban, akkor is ha tényleg mindent elkövetek.Velük meg ezért nem tudok kapcsolatot teremteni.
2010. febr. 10. 04:48
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
96%

Én nem érzem magam visszahúzodónak,se bizalmatlannak!Gátlásosnak annál inkább!Magányos vagyok annak ellenére hogy van családom,Párom.De fura,mert gyerekkoromban is állandóan magányosnak éreztem magamat.A Párkapcsolatomban ezt ki is használják,mivel félek az egyedülléttöl ezért annak ellenére hogy folyamatossan hülyének néznek,megcsalnak,az érzéseimet ki is használják foggal körömmel ragaszkodok a Páromért már több mint 10 éve.Mikor más nő valószinü már rég lapátra tette volna.

Baráti kapcsolataim szintén felületesek,évek óta nem volt egy bizalmon alapuló barátságnak mondható kapcsolatom.Úgy érzem Én csak kevesebb lehetek másoknál.Az a baj hogy sokan ki is használják ha valaki ilyen.És az eszemmel tudom hogy változtatnom kellene a kapcsolataimon,nem tudok mert félek hogy egyedül maradok.Mellette viszont érzem,tudom hogy akár értékes embernek is mondhatnám magam mert nem vagyok se bunkó,se önzö.

De ez van.

Tanácsot nem tudok adni,mert látod,még csak 27 éves vagyok de az életem egy kész katasztrófa.:S

De Te próbálj meg nyilni,bizni önmagadban és ne hagyd hogy érzékenységedet ki használják.


Minden jót!

2010. febr. 10. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 duhaj ervin válasza:
97%
Nem lehetsz örök magányra ítélve,csak egy kis türelem kell,hídd el akkor fog jönni mikor nem is várod!Tudom közhely, én sem hittem el.Nem vagyok mai csirke,25 év házasság 10 év egyedül lét,semmi önbizalom,bizalom,tele gátlással.Szóval a gyerekem indított el az életbe.Itt a neten találtam meg a párom a szerelmem,a társam,a barátom.Igen ő egy személyben az életem lett,Persze voltak csalódások,átverések,de ez a való életben is így van.Próbálj bátran nyitni,de soha ne add ki magadat.Sok szerencsét,Üdv.neked!
2010. febr. 10. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
86%
Én is ilyen vagyok, vagy elmúlik, vagy öngyilkos leszek.
2010. febr. 10. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Köszi az eddigi válaszokat, de nem párkapcsolatra értettem a kérdést, hanem úgy mindenre. Utolsó: én nem gondolok ilyesmikre, igyekszem élvezni az életet, csak ilyen az egyéniségem.
2010. febr. 10. 17:31
 5/15 anonim válasza:
100%

Sajna nekem is ez a problémám :/ mondjuk én inkább csak visszahúzódó vagyok de az is eléggé megnehezíti a dolgot, hogy barátokat szerezzek. Amúgy nem hiszem, hogy örök magányra lennél ítélve, kitartás =)remélem, hogy előbb vagy utóbb (de inkább előbb :) ) szerzel majd olyan barátokat akikbe megbízhatsz, az biztos segítene a bizalmatlanságodon :) mert ha nem is sok de vannak olyan emberek akikbe meglehet bízni, csak sajna nincs ráírva a homlokukra

Sok szerencsét :)


16/L

2010. febr. 10. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

miért vagy visszahúzódó, azért mert az emberek unalmasak vagy mert félsz, hogy megbánthatnak?

Az elsőnek lehet az oka, hogy az emberek gyakran szerepet játszanak és te nem találod érdekesnek ezt. A másodiknak, lehet az az oka, hogy téged (talán gyerekkorban) megszégyenítettek és ezért félsz hogy megint megtörténik ez.

2010. febr. 11. 04:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
egyik sem. ilyen a természetem kiskoromtol fogva
2010. febr. 11. 05:01
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Én is ilyen vagyok, abból a fajtából,aki rajtad is túltesz,m nem nagyon találkoztam még olyan emberrel, aki ennyire visszahúzódó és bizalmatlan lenne mint én! :( én is úgy érzem h örök magányra kárhoztattam emiatt,bár én nem érzem magam annak,...
2010. febr. 11. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
...mert tesómban azért bízok és vele meg tudom értetni magam,de mással nem nagyon sajnos!
2010. febr. 11. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Én is ilyen vagyok...Senki felé nem nyitok,nem merem magamat adni,mert félek hogy nem fogok megfelelni...
2010. febr. 13. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!