Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti elmondanátok, vagy csak én...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti elmondanátok, vagy csak én aggódom túl?

Figyelt kérdés
23 éves lány vagyok, 16 évesen beleszerettem valakibe, akin évekig nem tudtam magam túltenni. 19 évesen vele feküdtem le először, túlságosan szerelmes voltam, persze végül nem jöttünk össze. Maga az élmény is inkább olyan volt, hogy na, túlestem rajta. Aztán komolyabb valahogy nem alakult ki senkivel, nem lettem szerelmes. Azóta nem feküdtem le senkivel, mert nem éreztem úgy senki iránt, és azt sem akartam, hogy mondjuk buliból valakivel, nem akartam rossz élményt. Most együtt vagyok valakivel pár hete (amúgy nagyon régóta ismerjük egymást), akiben megbízom és szeretem. Szerintetek érdemes erről beszélnem vele, hogy még csak ez az egy élményem volt, és az is igazából olyan semmilyen volt? Vagy ha arra kerül a sor, úgyis megy minden természetesen és ösztönösen és fölösleges ezen aggódni?

2020. febr. 7. 11:21
 1/5 anonim ***** válasza:
84%
Nem kell aggódni. Az előző szexuális élményeidről inkább ne beszélj!
2020. febr. 7. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

HA szoba kerul a szex, esetleg megemlitheted, hogy nincs tul sok tapasztalatod, az is evekkel ezelotti. Hidd el, ha szeret, figyelmes lesz es amugy tokre nem fogja erdekelni hogy szuz vagy e vagy 5 pasival fekudtel le idaig. Oke, az elso par alkalommal lehet nem leszel lepedoakrobata, de ez amugy is az evek soran alakul, fejlodik, nekem pl. most teljesen mas okoz oromet, mint pl. 5 eve, meg ahany pasi, annyifele a szex is, sot a ferjemmel is alakult az evek soran, mindig felfedezunk valami ujat, ami a masiknak oromet okoz. Szerintem tulaggodod.


OFF: bar ertelmes lanynak tunt a fogalmazasod alapjan, a gyakorin napi szinten megjeleno Lehetek terhes? kerdesek miatt, legyszi: felelosegteljesen vedekezzetek! Semmi olyan hogy csak kicsit csinaltuk kotton nelkul!

2020. febr. 7. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell minden részletet az orrára kötni főleg nem az elején...
2020. febr. 7. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! :)


A védekezés része természetesen nem is volt kérdés, eszembe nem jutna félvállról venni ezt a témát.

2020. febr. 7. 17:01
 5/5 anonim ***** válasza:
Vagy ha arra kerül a sor, úgyis megy minden természetesen és ösztönösen, és fölösleges ezen aggódni.
2020. febr. 9. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!