Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van itt közületek olyan, aki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt közületek olyan, aki élt bántalmazó kapcsolatban? Hogyan szabadult meg onnan?

Figyelt kérdés
Én sajnos így élek. Lelki terror, és már testi bántalmazás is van. Ha kérdezek olyat, ami neki nem tetszik, vagy ha mondok valamit ami neki nem tetszik stb. Azonnal agresszív lesz, és tör-zúz,földre lök, megpofoz, rángat stb. Úgy érzem kialakult bennem a Stockholmon, szindróma. 🙁Tudnék hová menni, pénzem is van. De szeretem, és mindig remélem, hogy megváltozik. Az ő házában élek jelenleg. Csúnyán beszél sokszor. Anyázik, szidja a családom, holott ők sosem ártottak. Mindennek elhord, pedig mindent megteszek érte. Én a felét sem kapom. Sokszor megaláz. Fáj ez nekem nagyon, mert szerettem őt a kezdetektől és szeretném, ha ugyanúgy viszonyulna hozzám...🙁

2020. febr. 7. 16:29
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%

"Hogyan szabadult meg onnan?"

"Tudnék hová menni, pénzem is van. "


Nem igazán értem mi a probléma.

2020. febr. 7. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Szeretem.
2020. febr. 7. 16:33
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Tulajdonképpen boldog vagy így ahogy vagy, ha nem lennél akkor már rég otthagytad volna.
2020. febr. 7. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Tudnék hová menni, pénzem is van - nincs kérdésem. Neked ez jó így ezek szerint.
2020. febr. 7. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Ha nincs gyereketek akkor egyszerű dolgod van. Lépj le amíg komoly kárt nem tesz benned.
2020. febr. 7. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Akkor kérjed a családod/barátnőid segítségét. Csak van valaki körülötted,aki megmondja, hogy milyen egy posvány szar kapcsolatban vagy most és ideje lelépni.
2020. febr. 7. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

Neked így jó.

Nekem évek után romlott nagyon meg. Akkor kb 2 hónap kellett mire leléptem, annyi elég volt belőle.

Te mióta élsz így?

2020. febr. 7. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%

Ès mire elèg, hogy szereted,ha boldogtalan vagy mellette? Hogy lehet szeretni egyáltalán egy ilyen bármit?

Amúgy meg kèrd szakember segítsègèt, hogy helyre tedd magad.

2020. febr. 7. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Annyira fáj, hogy nem szeret engem!
2020. febr. 7. 17:35
 10/16 anonim ***** válasza:
Mit szeretsz benne?
2020. febr. 7. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!