Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Érzelmi zsarolásból van kiút?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érzelmi zsarolásból van kiút?

Figyelt kérdés
Meg tud változni? Még tudom változtatni? Én hogyan tudnék jobban a sarkamra állni amíg ennyire féltem a kapcsolatot? Vagy az már mindenképpen kuka?
2020. febr. 7. 20:25
 1/4 anonim ***** válasza:
52%
Egy kiút van: otthagyod a francba.
2020. febr. 7. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
51%

Nem fog változni, és főleg nem te fogod megváltoztatni!

Ugyan mit kell egy ilyen kapcsolaton félteni?

Kuka.

2020. febr. 7. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Párterápiára elmehettek. Nem lehet tudni milyen mértékű az érzelmi zsarolás, miben nyilvánul meg.
2020. febr. 8. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Írhatnál konkrét dolgokat, így nehéz tanácsot adni. De, ha te felismerted, hogy érzelmileg zsarol, akkor miért akarod megváltoztatni? Ha én valakit megakarok változtatni, azt nem szeretem! Ugyanis, ha szeretsz valakit, akkor úgy örülsz neki, ahogy van. Inkább keress magadnak olyan embert, akit nem kell faragni, átnevelni! A másik ember megváltoztatására tett kísérlet a legnagyobb tévedés.
2020. febr. 8. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!