Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nem akarok közeledni hozzá?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem akarok közeledni hozzá?

Figyelt kérdés
Sziasztok, egy 19 éves lány vagyok, a párommal egy éve vagyunk együtt (26). Alapjába véve nagyon jól kijövünk, viszont még soha nem feküdtünk le egymással, sőt, semmi olyan intim dolog nem is történt köztünk. Az elején én szerettem volna, viszont, ha szóba került ez a téma, rögtön elterelte a témát, vagy azt mondta rá, hogy van idő stb. Mondtam jó, legyen, nagyon sokáig ezt csinálta.Azóta ő szeretné, viszont ha szóba kerül ez a téma, újra ellent mond magának. Odáig jutottunk, hogy én már egyáltalán nem kívánom őt, sőt konkrétan rosszul érzem magam, ha a nyakamat puszilgatja, vagy valami. Az előző párkapcsolatom két évig tartott, viszont ilyet nem tapasztaltam, nagyon jó volt köztünk ilyen téren minden. A mostani páromnak is volt 1-2 kapcsolata, szóval nem értem, hogy miért pont velem jutott el idáig. Igazából én azért is nem fogadom úgy a közeledését, mert bennem van az, hogy lehet azért nem akarja/akarta, mert nem vagyok elég jó neki. Nem is tudok vele beszélni erről a témáról, kínosnak is érzem és úgy érzem nem vagyunk azon a szinten, hogy ezt megtudjuk beszélni. Tippek?

2020. febr. 8. 21:45
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Ez már elúszott..

Valószínűleg, tudat alatt már az is benned lehet, hogy nem kíván téged, vagy valamit ilyesmi. Ami nyilván lelomboz.. Ezért szoktam mondani, hogy a bizonytalan partnerektől menekülni kell, mert idővel a te önbizalmadat is szépen lassan aláássák.. Pedig kezdetben sem veled volt a gond, hanem vele, az ő gátlásosságával, az ő bizonytalanságával, stb. Szerintem ne hagyd magadat tönkretenni ilyen téren. Menekülj, ha egy kicsit is fontos vagy saját magadnak!

2020. febr. 8. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!