Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kellene tennem?

Figyelt kérdés

A párommal volt egy veszekedésünk, mert nem bírtam már elviselni a szülei indokolatlan rosszindulatát. Nem is veszekedés, mert Ő csak meg kérdezte mi bánt engem egész héten.( SOHA nem mondhatom el neki, mert magyarázkodik, szarjam le Ó is leszarja stb. A végén én vagyok a hibás.) Az a problémájuk Velem, hogy fiatalabb vagyok nála 15 évvel. Tehát Én egy modern k"va vagyok már a fiuknak.Szó szerint minden lépésemről tudni akarnak, és ha olyan adódik, bele is kötnek...

Szóval ma ezen ment a kérdezz-felelek, amikor is Ő felállt és közölte, hogy ezt itt feladta. Azóta rettentő hidegen viselkedik Velem.

Borzalmasan fáj, nem tudom mit kelene tennem, az egyik felem azt súgja kérjem meg adjon egy esélyt, többé nem foglalkozom ilyenekkel. A másik pedig azt, hogy ez nem egy férfi, mégis mit csinálok Én? Meg akarok alázkodni?? Nem tudom mitévő legyek. Megbeszéltük ezerszer, hogy ez így fog menni amég világ a világ. De hát Ő nem veszeledhet a szüleivel, mert Ők fixek. A barátnők meg jönnek mennek. Csak akkor nem értem, miért tervezgette Velem a jövőjét.



2020. febr. 8. 21:56
 1/2 anonim ***** válasza:
40%
Te vagy a hibás.
2020. febr. 8. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 acelsziv ***** válasza:

Növessz gerincet és gondold végig, miért vagy egütt egy olyannal aki kis megszorítáással az apád lehetne, aki szó nélkül elnézi ahogy a szülei téged becsmérelnek és aláznak.Aki, ha ezt szóvá teszed még neked támad és még neked kellene könyörögni.

Ne legyél már ostoba. Hagyd a francba és keress korodbeli fickót aki meg is becsül téged.

2020. febr. 8. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!