Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek rosszul kezelem a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek rosszul kezelem a problémát? Mit kellene tennem? Hagyjam az egészet és törődjek bele?

Figyelt kérdés

A barátnőmmel több mint 2 hónapja vagyunk együtt. Elég komolyan vesszük mindketten egymást, tehát mindketten szeretnénk , ha ez egy hosszútávú kapcsolat lenne. Minden olyan tökéletes....csak 1 félelmem volt...ami be is igazolódott. Nem vonzódom hozzá testileg eléggé. Azt hittem ez idővel változni fog. Amikor nemrég együtt zuhanyoztunk akkor fel se állt. Ez annyira ciki ,és az ismerőseimmel nem is tudom megbeszélni ezt...pontosan ezért. A helyzet az , hogy én nagyon fel tudok izgulni a kerek avagy formás fenékre. És ezt éreztettem is vele...még a kapcsolatunk elején. Azt javasoltam ,hogy csinálhatna olyan gyakorlatokat, ami formásabbá teszi a feneket ha valaki ezt rendszeresen és kitartóan végzi. Nem mondja nekem , de úgy néz ki ő ezzel nem akar foglalkozni.


Én vele szeretnék lenni , de egy kicsit félek, hogy nekem nem fog menni a sze.x így...És rosszul esik , hogy nem tesz ezért semmit. Már mondtam neki , hogy egy kicsit rosszul érzem magam , hogy erőltetem ezt és ilyeneket kérek tőle, de azt mondta neki jól esik ,hogy foglalkozok ilyen téren vele. Viszont az erőfeszítéseiből ezzel kapcsolatban nem ez jön le. Mit tegyek? Nem tudom , hogy vonzódjak így annyira , hogy jól működjön a sz.ex is. Nem tudom , hogy elmondjam e ezt így neki (eddig csak nagyon finoman céloztam a megoldásra mint azt már említettem) mert egy kicsit önbizalomhiányos lányról van szó. Nem tudom hogy kezelné.


Tudom , hogy ez az egész probléma egy hül.yeségnek tűnhet...de férfi vagyok, a ff.sz.mat nem tudom becsapni, és őt szeretném a legszebbnek látni, de nem tudom. Viszont vele szeretnék maradni, akkor is ha nem fog változni semmi. Csak fura lenne elmenni például a strandra úgy hogy minden 3. nő után sóvárgok csak próbálom leplezni meg nem odanézni. És igazából az idegesítene hogy a párom ebben az ügyben nem tesz semmit.


Szerintetek eddig is hibáztam? Mi lehet a megoldás?


Vagy csak én vagyok hül.ye, hogy ebből problémát csinálok?


F


2019. dec. 15. 18:55
1 2 3
 1/25 I noor Y válasza:
52%
Undorító vagy, neked csak a külsőségek számítanak...ahelyett , hogy a belső értékekre figyelnél csak ezt látod. Biztos egy aranyos lányról van szó aki sokkal többet érdemel mint te.
2019. dec. 15. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 Hellmano ***** válasza:
95%
Az a probléma, hogy együtt vagy egy csajjal, akit elméletileg szeretsz és mikor együtt zuhanyoztok még a farkad meg sem mozdul rá... ha valakit szeret az ember, ha rágondol már akkor mozgolódik a gatya mégha nincs ott akkor is! Lehet nem is szereted valósan...
2019. dec. 15. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
97%
A barátnőd duci? Hány cm, hány kiló? Csak mert az írásodból nekem az jön le, hogy csupán csak nem tökéletes a teste, hanem van rajta egy minimális felesleg, esetleg csak nem olyan sportosan feszes, csak átlagos. Amennyiben ez van, inkább szakíts vele, de ne törd le az önbizalmát, nem érdemli meg, mert sok pasi pont rá vágyna, csak neked túl magasak az elvárásaid. Ha nem ez a helyzet, akkor bocsánat, akkor csak nem értem miért jössz össze olyan duci lánnyal, akiről tudod, hogy nem jön be.
2019. dec. 15. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
90%

Jaj a pasik a legyet röptében is elkpnàk.

Majd ràjössz az x edik nö utan hogy nem a nökkel lesz a baj

2019. dec. 15. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 A kérdező kommentje:

Hát nem tudom hány kg, még nem kérdeztem tőle, de nem duci.

Csak sosem sportolt és ....és nem törődik magával és olyan a háta és a tartása mintha 30 évet dolgozott volna mosónőként 1925 ben...szóval olyan ..meggyötört. A feneke pedig , tehát olyan lógós vagy nem is tudom... Fura ezeket leírni de így van. És pedig olyan szép alakja van és ha dolgozna magán olyan szexi lehetne, engem csak ez húz fel.. hogy sok lány vágyna ilyen adottságokra de ő nem él vele és elhanyagolta magát teljesen..

2019. dec. 15. 19:24
 6/25 A kérdező kommentje:
Nem vagyok impotens, ha erre gondolsz.
2019. dec. 15. 19:25
 7/25 anonim ***** válasza:
84%

Az elhatározás, hogy tartósnak akarod a kapcsolatot, még kevés, hogy valóban tartós is legyen. Fontos, nem azt mondom, de nem elég. Ahogy mondod, ha strandon úgy sóvárogsz nők után, az nyilván neki is fel fog tűnni, és ha elég sokáig vagytok együtt, akkor simán lehet, hogy nem fog a sóvárgásnál megállni a dolog részedről, hanem akár egy hibát is vétenél.


Szerintem egyszer próbálj meg vele komolyan beszélni vele erről. Hogy jobban tetszene, ha kicsit sportolna, feszesítene, mert nagyon tetszik neked meg minden, de a kerek fenékről nem tudsz lemondani, és nem szeretnél neki se csalódást okozni. Akár fel is ajánlhatod, hogy menjetek együtt edzeni vagy valami, a közös program mindig egy plusz motiváció.


Bár amúgy 2 hónapja jártok, gondolom nem laktok még együtt, nem tudhatod, hogy nem próbál-e tenni az ügy érdekében. Ha esténként csinál pártíz guggolást meg néhány fenékformáló gyakorlatot, az két hónap alatt még nem fog meglátszani, szóval lehet, hogy csak idő kell neki még.

2019. dec. 15. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, hogy hány nővel volt eddig kapcsolatod, de ha nem vonzódsz a barátnődhöz szexuálisan zuhanyzás közben sem, akkor vagy nem szereted vagy pedig más probléma lesz a háttérben. Ha viszont külsőre csak beéred a barátnőddel átmenetileg, akkor inkább szakíts vele, mert később még rosszabbul fog neki esni.
2019. dec. 15. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy ő így is tetszik magának. Ne szekáld, vagy szakíts, vagy ne szólj miatta. Mert ilyen fényben kicsit bunkóság amiket írsz róla, ha ezt ő is mind tudná, nem csodálnám, ha soha többé nem merne senkivel se összejönni.
2019. dec. 15. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
78%
Hány éves?
2019. dec. 15. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!