Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nem akar velem lefeküdni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem akar velem lefeküdni a barátom?

Figyelt kérdés

Több mint 2 éve vagyunk együtt. Neki munka,nekem az egyetem miatt általában hétvégente tudunk csak találkozni. Havonta 2x fekszünk le(jobb esetbe). Mindig kifogásokkal jön hogy nincs kedve,fáradt stb..Amit megértek csak egy idő után kicsit önbizalom romboló:/

Miért lehet ez? Már nem kíván? Vagy mit csináljak másképp hogy ne kelljen könyörögnöm neki.

Barátom 28, én 24



2020. febr. 9. 00:37
 1/6 anonim ***** válasza:
86%
Beszéld Meg ezt vele.
2020. febr. 9. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
85%
Sztem is. Beszéljetek róla.
2020. febr. 9. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
51%
Van mas
2020. febr. 9. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
83%

Volt olyan, hogy nem àllt fel neki? Lehet, hogy ez miatt fèl, hogy legközelebb is felsül.


Lehet, hogy kicsit unalmassà vàlt, mindig ugyanùgy csinàlni. Lepd meg esetleg valami szexis ruhàval vagy pròbàljatok ki valami ùj pózt.


Lehet, hogy sok stressz èri a munkahelyèn.


Lehet, hogy túl sokszor utasítottad el, ès most azt vàrja, hogy Te kezdeményezz.


Lehet, hogy nem kap meg valamit az àgyban amire vàgyik ès ez miatt így tüntet.

2020. febr. 9. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
16%
döngenek-e a lépteid?
2020. febr. 9. 03:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Próbáltam vele erről beszélni de azt a választ kaptam hogy hagyjam a hülyeségem :D

Igen,lehet megpróbálom akkor azt a szexi fehérneműt vagy a pózváltásokat

Mindenkinek köszönöm szépen a válaszokat!!!!

2020. febr. 9. 11:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!