Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem akar velem lefeküdni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem akar velem lefeküdni a barátom?

Figyelt kérdés

Összeköltöztünk, első 2 hét az nagyon aktív volt (napi többször is), majd csak heti 3-4. Aztán "jajj, hétköznap 12 óra után olyan fáradt" (irodai munkája van), úgyhogy maradt a hétvégi 1-2 szex.

Majd nem megy, mert túlzottan máson jár az agya, melege van :( Utána jött az, hogy fáj a heréje... lassan 1 hónapja nincs szex, mert kifogásokkal jön. Én külsőleg nem változtam (sőt... most már extra erőfeszítések is mennek bőven), rámászok, csábítok szexi kis semmiségekben, kezdeményezek, feláll a farka, majd lekonyul.

Ő meg kifogásokat hoz, semmi konkrétum nem derül ki belőle. Ez 3 hónap leforgása alatt és persze mindig "pont akkor" van kedve szexelni, amikor nekem nem jó (pl menzeszem van és szörnyen görcsöl a hasam).

Több éves kapcsolat és meg tudnám fojtani egy kanál vízbe lassan. Megkérdeztem, hogy kiábrándult-e belőlem, megbánta-e az összeköltözést, szakítani szeretne-e, egyáltalán szeret-e még, de ő tart engem még butának a kérdéseim miatt, holott szerintem nem normális, hogy 20-as éveink közepén csak havi 1 szex van, összeköltözés előtt több volt. Tegnap vettem egy babydollt, ma rámásztam finoman és eltolt, hogy fáradt, majd nyomkodta tovább a konzolját.

Férfiak! Mi szerintetek a baja?!


2019. máj. 10. 22:58
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
82%
Lehet baj van a fütykössel. El kellene mennie orvoshoz, ha lekonyulgat.
2019. máj. 10. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
48%

Üdv a valóságban!


A házasság ennél sokkal rosszabb.

2019. máj. 10. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
56%

Mivel már az összes legrosszabb opciót végig gondoltad, így lehet jól fog jönni egy elfogadhatóbb magyarázat.

Említetted, hogy fáj a heréje (legalábbis ezt mondta). Én simán el tudom képzelni, hogy ez valóban igaz, és ebben az esetben kb. olyan fájdalmakat él át, mint mi nők menstruációkor. A fájdalom pedig egyértelmű, hogy hat a merevedésére. Nem tudom eddig hogy reagáltál, de ha nem igazán voltál nyugodt, akkor talán már fél egyáltalán megemlíteni, hogy fáj az ékszer. Egy férfi még egy náthával sem megy el az orvoshoz, nemhogy ilyen panaszokkal. Szégyellik. És ha benned sem talál már támogatást, akkor megbízni sem tud benned annyira, hogy őszintén beszéljen erről. Nem tudom, hogy zajlottak ezidáig ezek a sikertelen alkalmak, de gondolom Te sem örülnél ha a párod egyértelműen kimutatná, hogy neheztel rád, amiért nem fekszel le vele (miközben a hasad úgy görcsöl, mint a pokol). Ha ez áll a háttérben, azt nyugodtan meg kell beszélni, és úgy hogy érezteted vele: nem fogod bírálni őt, sőt mi több: támogatod mindenben és megérted bármi legyen. Ehhez előrébb kell helyezned őt, mint a saját egódat, de elvégre erről is szól egy kapcsolat.

Ui.: az effajta fájdalom szexuális izgalom hatására lép fel. Tehát a konzolozás és egyéb tevékenység épp hogy megóvja őt.


Nekem ez így egybevág. Nem akarok semmit spekulálni, talán a bizonytalanságod teljesen jogos, de talán nem szereted magad eléggé. Sok gondot tud okozni az önbizalomhiány, aminek lehet nem is vagy tudatában. (Tudom milyen, de mióta megtanultam magam szeretni, azóta sosem a külsőmben keresem a hibát, hiszen nincs értelme.)


22/N

2019. máj. 10. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
47%

Nem kell ezt túlragozni. Amíg új voltál és ritka, érdekes akkor ment neki.

Rádunt, kiégett, eltelt veled. Ha nagyon nyomulsz akkor pont az ellentétes hatást éred el. Ha kicsit tartózkodóbb vagy és hagyod magad levadászni akkor jobban fog gerjedni rád.

Ha így sem megy akkor doki, vagy szakítás.

2019. máj. 10. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
74%
Nekem az exem volt ilyen csak ő nem keresett kifogásokat csak simán eltolt meg másik ágyba feküdt. Eleinte kenyérre lehetett kenni míg újdonság voltam neki. Hidd el ha fontos neki a kapcsolatotok akkor el megy dokihoz nem pedig a konzolt nyomkodja.
2019. máj. 11. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
58%
Nem lehet, hogy van valakije?
2019. máj. 11. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Igen az is lehet, hogy van valakije a háttérben.
2019. máj. 11. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
52%
Szerintem 3dolog állhat a háttérben magamból kiindulva. 1.valóban problémája van a heréjével amit nem oszt meg,ilyenkor nekem sem volt kedvem szexelni . (Nekem here visszér volt ami elmúlt ,ezzel mindenképp keressen fel orvost) 2.lelki bajai vannak, ami amúgy visszavezethető a herefájdalomra is de a lekonyulás veszélyes dolog mert párszor előfordul és utána bestresszelhet,hogy megint megtörténik és meg is fog emiatt 3.mással csinálja.Én bármennyire szakítás elött voltam exemmel(3évet voltunk együtt) olyan nem volt,hogy én ne akarjak szexelni. Egy férfinak főleg a 20as éveiben elemi szükség. Én pl rosszul élem meg ha hetekig nincs..spontan merevedések egy kacér üzenettől stb...egysejtű állatnak érzem magam akit csak ez mozgat.
2019. máj. 11. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
55%

Sok mindent felsoroltak, nem akarom ismételni, csak egy újabb ötlet:

"majd nyomkodta tovább a konzolját."

Nem lehet hogy játékfüggő

2019. máj. 11. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
66%

Nekem ezért is ment tönkre a kapcsolatom. Az elején sem mindig ment, általában miatta, de amúgy sem kívánta meg a szexet és engem sem. Próbálkoztunk mi is mindennel, de éreztük hogy ez így kevés, lassan már nálunk is 3 hetente vagy havonta volt 2. Végül ő vetette fel, hogy szakítsunk. De nem haraggal váltunk el szerencsére, jóban vagyunk azóta is. Utólag én is beláttam hogy ez így volt helyes.


Ne legyen igazam, de szerintem előbb vagy utóbb nálatok is ez bekövetkezik.


Akárki akármit mond a szex igenis fontos egy párkapcsolatban, kihat az életük többi területére is. Ne akarj havi vagy kéthavi szexxel beérni, mert előbb utóbb még félrelépés is lehet valakinek a részéről.

Vagy ő megy félre hogy bebizonyítsa magának hogy működik még a férfiassága vagy te, mert neked kevés lesz amit ad.


27/n

2019. máj. 11. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!