Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aki volt már rossz vagy "langyos" párkapcsolatban, elmondaná, hogy mitől érezte rosszul magát benne?

Figyelt kérdés
A felismerés és a szakítás között mennyi idő telt el?
2020. febr. 9. 22:40
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Attól, hogy ez már nem párkapcsolat. Kb úgy nézett ki mintha valami haverhoz mennék át naponta. Már nem mozgatott meg bennem nagyon semmit, nem is törekedett rá, hogy ápoljuk a kapcsolatot. Nem sokáig lehet úgy fenntartani a tüzet ha átmész esténként TV-zni és ennyi. Viszonylag sokáig húztam, talán 4-5 hónapig reménykedtem még benne, hogy majd egyszer csak elkezd a dologba energiát fektetni. Aztán amikor már nekem is nulla motivációm volt rá, hogy kimozgassam ebből a helyzetből akkor lett elég. Volt egyébként más oka is amiért nem működött de ha azok nem lettek volna akkor sem maradtunk volna tovább együtt.
2020. febr. 9. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Detto ugyanez, mint az elsőnél. Már csak Tvztünk esténként, hozzám nem nyúlt sehogy. Én 1 évig próbálkoztam javítgatni, míg rá nem jöttem, hogy a saját önbizalmam megy rá a kapcsolatra. Én úgy léptem ki, hogy megtetszettem egy férfinak, az ébresztett rá arra, hogy nem élem meg a nőiességem ebben a langyosvízben.
2020. febr. 10. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
51%

Tudtam rogton. 11 eve. Csak hogy akkor szerelmi banat utan es a szex irant nem erdeklodve annyira Jo volt egy lelki tarsat talalni.

A szex csak egy dolog, az elet egyeb teruletein elkepeszto az osszhang.

Igenam, de egy ideje elkepeszto vagyakozas jott ram. Egesz kezelhetetlen lett. Tarskereso, alkalmi partnerek kutatasa. Valas es a tema szoba hozasa.

Elvileg nyilt hazassagba beleegyezett, de nem megy am ez. Minimalis felrelepes a valosagban, a tobbi csak chat.

Ongyilok majdnem nalam. Sulyos depresszio de Meglepo modon eros libido es tovabbra is pasizhatnek.

Ja.mi egymassal nem, de ezert halas vagyok. Erezte, hogy nem kivanom, pedig egy ideig hagytam.

Nem tudnek a rohadt buntudattal egyuttelni, hogy tonkretettem. Sajnos aranyos, jo ember, meg rosszabb.

De mas eletet akarok.

Varok meg. Nem, nem mergezem meg.

Az teny, hogy soha senki nem lesz Mellettem ugy, ahogy o. De ez orjit meg.

2020. febr. 10. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 tiril ***** válasza:
50%
Utolsó, a tipik a nőnknek semmi sem jó kategória vagy, szegény férjed még a nyílt házasságba is képes lett volna belemenni, hogy neked minél jobb legyen és a kedvedben járhasson. Letaglóz az, hogy egyre több olyan eset amikor a férfi minden megtesz de egy nőnek mindig van valami amiben talál kivetnivalót, persze tisztelet a kivételnek. Pozitívum hogy nem akarod mérgezni őt, hát ne is, a személyiségét már épp eléggé tönkretetted. Sajnos ilyen hozzáállással, soha nem fogod a tartós boldogságot megtalálni bár nem is érdemled meg.
2020. febr. 10. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!