Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért szeret ennyi nő rossz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért szeret ennyi nő rossz párkapcsolatban élni?

Figyelt kérdés

Böngésztem ma az oldalt és a kérdések legnagyobb része arról szólt, hogy nők panaszkodtak, hogy milyen rossz a kapcsolatuk és mennyire gázul viselkedik a párjuk. Férfi részről nem igazán láttam ilyen kérdést. A férfiak jobban választanak párt?

És akiknek rossz a kapcsolatuk, azok miért választanak általában sorozatosan ilyen férfiakat? Ha normális pasit akarnak, miért nem adnak esélyt az itt lévő állítólagosan normális srácoknak?



2018. máj. 28. 00:05
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
20%

Tulzott sub hajlam.

Olvastam ma errol. Valahogy a nokben genetikailag bele van kodolva ez, hogy elnyomjak oket es, hogy elnyomottak legyenek.

Zsigerileg van bennuk ez.

2018. máj. 28. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 A kérdező kommentje:
#1: Esetleg a cikket eltudnád küldeni, ha neten olvastad? Lehet a dologban valami, mert a környezetemben is rengeteg a szub lány, a barátnőim is azok voltak. Pedig nem célzottan szub lányokat kerestem.
2018. máj. 28. 00:09
 3/26 anonim ***** válasza:

https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__valas..


Nevetseges.


Elozmenyekben visszakeresem es elkuldom privibe majd. :)

2018. máj. 28. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 A kérdező kommentje:

#3: Köszi! :)

Pont én is ránéztem, hogy van e új kérdés és tádám. De egy csomót betudnék másolni a mai napról. A furcsa az, hogy amikor olyan kérdés jön, hogy milyen férfival jönnének össze, akkor a válaszolók teljesen más férfiakat írnak le.

2018. máj. 28. 00:16
 5/26 A legrosszindulatúbb ***** válasza:
4%
Pf, passz, nem érdekel, de ha párkapcsolatban fogok élni valamikor is, az biztos, hogy párszor felpofozom az asszonyt, úgyis vissza fog jönni, amekkora hülyék a nők mostanában, haha.
2018. máj. 28. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
14%

Igen. Annyira logikatlanok a nok.

Eddig pl az osszes exem allitotta es kb ala is tamasztotta, hogy nem volt szerelmes az exebe, de egyutt volt vele, hogy miert? Nem tudtak megmagyarazni. Volt egy modell baratnom is. Az 3 evig volt egyutt egy tokvakargatos 130 kilos agyhalott sraccal. Hogy miert? Nem tudom. Ez volt a valasz.

Genetikailag a nok pl hutlensegre vannak beprogramozva. A fajfentartas vegett. Kb ilyen messze nyulik vissza ez a dolog is, hogy benne vannak egy kapcsolatban, ahol alazva, lenezve vannak, de benne vannak. Erthetetlen.

2018. máj. 28. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 A kérdező kommentje:

#5: Az a durva, hogy ismerek pár ilyen kapcsolatot. A lány előadta, hogy kedves, aranyos és megértő srácra vágyik, aztán összejött olyannal, aki verte. És nem csak particsajok, hanem visszafogott és a környezetük által normálisnak tartott lányoknál is látom ezt.


#6: Wow, ez durva. Bár a nem tudom szöveget én is hallottam már rengeteg lány haveromtól.


Aki a fenti válaszokat lepontozta, próbáljon már annyi gerincet erőltetni magába, hogy leírja, mivel és miért nem ért egyet.

2018. máj. 28. 00:54
 8/26 anonim ***** válasza:

Szerintem a fériak problémái inkább a társkeresési problémák rovatba illenek, mert nem nagyon tudnak összejönni olyannal, akivel (nem) illenek össze.

A nők sokkal könnyebben össze tudnak jönni olyannal, akivel nem illenek össze, ezért van annyi problémájuk.

A különbség tehát annyi csupán, hogy a férfiak egy lépéssel korábban szembesülnek a problémákkal.

2018. máj. 28. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 A kérdező kommentje:
#8: Arra gondolsz, hogy a férfiak hamarabb meglátják a problémákat? Jobb emberismerők vagy ilyesmi?
2018. máj. 28. 03:10
 10/26 anonim ***** válasza:
44%

Na kérdező leírom miért pontoztam le ötöskét (aki jelen pillanatban 43 %-on áll). Amint láthatod azt írta, hogyha lesz párja akkor ő is felpofozná. Én pedig legszívesebben az ilyen nyomi "férfiakat" vágnám földhöz.


De hogy válaszoljak is a kérdésre: a bántalmazó kapcsolatba olyan emberek szoktak kerülni, akiknek a családi háttere is hasonlatos (pl. családon belüli erőszak). Vannak olyan szituációk is, hogy a nő úgy ismerte meg a párját, hogy egy rendes ember, de az szép fokozatosan megmutatta valódi énét és leépítette a nő önbizalmát.


25/F

2018. máj. 28. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!