Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tudok tenni, hogy nőként...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tudok tenni, hogy nőként és ne haverként bánjon velem?

Figyelt kérdés

Pár hónapja vagyok együtt a barátommal. Az elején minden nagyon jó volt (vacsora, virág, stb), de mostanában nagyon "elkényelmesedett". Mesélte, hogy még a nyáron együtt volt 3 hetet egy nővel, aki amúgy nagyon rosszul bánt vele, és amikor szétmentek őt annyira megviselte, hogy verseket írt neki meg minden. Én igyekszem mindent megtenni érte, érdeklődök, főzök neki, intimtásban is megadok neki bármit amire vágyik, stb. Még mondta is, hogy még sosem kapott ennyi törődést egy nőtől sem.

De azt érzem, hogy ő már nem tesz annyi energiát az én meghódításomba, mint az elején... Simán eljön hozzám mackónadrágban, olyan dolgokat mond amivel megbánt (pl azt mondta hogy kivannak a csontjaim, pedig 165 cm és 58 kg vagyok), amikor strandon voltunk "viccből" lenyomta a fejem a víz alá, a rólam készült "pikáns" fotókat simán nézegeti mások előtt, meg ilyenek és ezek engem nagyon kiábrándítanak... Ráadásul elmondása szerint neki ez komoly kapcsolat ami közöttünk van, de facebookon mégis az van kiírva neki, hogy egyedülálló... És persze még nem mondta ki azt sem, hogy szeret...

Nem tudom mit csináljak ebben a helyzetben, mert nagyon megvisel... Próbáltam már finoman utalgatni neki azzal, hogy mondtam, hogy nem a haverja vagyok hanem a nője, szóval örülnék, ha úgy is bánna velem, de erre az volt a válasza, hogy tudja, de ő csak viccből csinálja ezeket a dolgokat...

Mit tudnék tenni ebben a helyzetben?


2020. febr. 9. 23:41
 1/6 anonim ***** válasza:
12%
Ne legyél ilyen önérzetes hisztis pulyka!
2020. febr. 9. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Vagy elfogadod h neki ez a kapcsolat vagy lehet tovább lépni.
2020. febr. 10. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Tul sokat teszel meg erte.

Nem tudom h ez emberi vagy ffi tulajdonság de en is azt tapasztaltam parkapcsolatban hogy a minel tobb odaadast nem hogy nem viszonyozzak hanem annal kevesbe. Mintha valahogy bebizonyitanam h a fiam igyis jo vagy nekem mackogatyaban en majd akkor is sminkelek. Nem ertem miert kell k.cs.g lenni egyes ffiakkal hogy osszekapjak magukat.

2020. febr. 10. 02:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Túl természetes neki, hogy vagy. Ha máshogy állnál hozzá, talán ő is összeszedné magát. Nem kell kinyalni a s.. ggét!
2020. febr. 11. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Ez emberi tulajdonság, jellemző ez a nőkre is ugyanúgy.


" Én igyekszem mindent megtenni érte, érdeklődök, főzök neki, intimtásban is megadok neki bármit amire vágyik, stb."


Ne éreztesd azt vele, hogy már a tenyerében vagy. Evvel azt mondom, hogy tegyél róla, hogy cselekedjen azért cserébe valamit, hogy a gondoskodás érzetet megadd neki.

Ugyanis ez nem jár feltétlenül minden esetben mindig önzetlenül és óriási hiba az, ha mindig minden esetben jár, itt nem olyan óriási dolgokra kell gondolni, nem kihasználásról meg ilyesmikről beszélek.


Rendkívül béna hasonlat, de nagyon érthető az legalább, hogy mit akarok neked evvel mondani.

Pl: Tele lesz a szemetes, megmondod neki, hogy vigye le és jutalmul kap egy csókot akkor és csak akkor,ha megcsinálja. (Kackérkodóan kell előadni ezt, nem vérig komoly hangnemben.)


A pszichológiai hátterét nem fogom leírni, legyen annyi elég röviden és tömören, hogy a csók a motiváló dolog a jutalom, illetve az elvégezendő feladat érte a szemetes ürítése.


Gondolj bele, ha a csók mindig "csak úgy" jön és mindig megkapható, megszokottá válik, nem lesz benne kihívás, hogy megszerezze, ha mindig megkapja úgy, hogy nem kell érte semmit sem tennie, akkor miért tenne akármit is?


Ha te a munkahelyedről mindig csak úgy kapnád a fizetésedet és nem várnák el azt, hogy dolgozz érte akkor buta volnál megszakadni érte és dolgozni, hiszen akkor is megkapod, ha nem fektetsz energiát a munkába.

Ugyanez van a kapcsolatodban is.


Ki volt a munkahelyes példámnál a hibás? A főnök vagy a dolgozó? Nyilván a főnök, hiszen nem várt el semmit. Nálatok ki a hibás? Ő vagy te?

Ezért ne haragudj rá, hiszen ez természetes emberi reakció, de már tudod ezt és így már tudsz cselekedni is.


Hogy konkrét példát is mondjak.


mackónadrágban jelent meg nálad, mond neki legközelebb, hogy öltözzen fel normálisan, tiszteljen meg evvel és akkor majd élvezheti a társaságodat.(legyél ám csinos ekkor amikor elmondod ezt neki)

2020. febr. 11. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

de miért finoman utalgatsz? miért nem mondod neki meg kerek perec? néma gyereknek.... amugy


"Én igyekszem mindent megtenni érte, érdeklődök, főzök neki, intimitásban is megadok neki bármit amire vágyik, stb."


ezért nem akar meghódítani, minek tegyen energiát ebbe ha igy is mindent megkap?

2020. febr. 11. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!