Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért kell/ene/ szégyellnie...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért kell/ene/ szégyellnie egy sportos férfinak, ha rendkívül túlsúlyos párja van?

Figyelt kérdés
Tudom,hogy legtöbbször ciki,ha valakinek nagyon kövér kedvese van,csak nem értem miért. Én biztos fordítva vagyok bekötve,mert sohasem zavart,ha extra nagy partnerem volt,sőt büszke voltam rá.Az sem zavart,ha megnéztek minket,esetleg megjegyzést tettek ránk./Volt nálam 120 kg-mal nehezebb társam is!/

2020. febr. 10. 17:25
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
Sajnos tényleg vannak extrém túlsúlyos nők,akik alig esznek,s mégis híznak. Pajzsmirigy alulműködés miatt van ez.Volt ilyen barátnőm,én ötszörösét ettem,és sportos vagyok, ő meg majdnem 200 kg volt.
2020. febr. 10. 18:37
 12/15 anonim ***** válasza:
46%
Aniko ennyire ne unatkozzatok.
2020. febr. 10. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Nem kell szégyellnie, ki mondta , hogy ez kötelező? Ez butaság. Tök mindegy, saját kapcsolatotokba ne szóljanak bele mások, amikor együtt vagy valakivel, lényeg,hogy ti kölcsönösen szeressétek egymást, és megfeleljetek egymásnak. Ha nektek ez megvan, akkor más ne menjen oda neked okoskodni. Plusz, ha mondjuk pajzsmirigyproblémája van, vagy más baja, ami miatt nem tud lefogyni? Pl a Molnár Anikónak volt egyszer egy olyan betegsége, amitől nem tudott lefogyni. De azóta asszem talált megoldást erre.
2020. febr. 10. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 peca1000 ***** válasza:
100%

Nem kell szégyenlened, csak qrva hülyén néztek ki egymás mellett.


Egy kisportolt férfi, egy nagyra nőtt sétáló zsírpárnával jár.


Mert ha te is ilyen kövér lennél, akkor nincs az a nagy kontraszt, és fel sem tűnne másnak.


Bár az extrém kövér embereket egyébként is megbámulják.

2020. febr. 10. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
100%
mert a kövér nő(vagy pasi) az esetek többségében nem beteg, hanem lusta.
2020. febr. 10. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!