Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Más is szokta tesztelni, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Más is szokta tesztelni, hogy a barátnője tényleg szereti-e?

Figyelt kérdés

Sokszor tűnődtem, hogy a barátnőm mennyire gondolja komolyan a kapcsolatunkat ezért már egy ideje azt fontolgattam letesztelem mennyire szeret ha egyáltalán szeret.

Leültem vele "megbeszélni" néhány dolgot, ami persze maga a teszt volt ugye és azzal kezdtem, hogy már nem olyan a kapcsolat mint előtte szerintem nem kéne erőltetnünk stb. Rákérdezett hogy most akkor ez az ő hibája e, ő rontott e el valamit én meg rögtön mondtam, hogy nem dehogy csak már nem szeretem és már van a képben egy másik lány aki iránt kezdek érezni valamit, ami egyébként kamu, mert amúgy egyszer sem csaltam meg, de ő meg elkezdett sírni és kérdezte, hogy mit rontott el mondtam már neki többször semmit és azt mondja ne hagyjam el mert szeret én meg nem akartam még rákontrázni azzal, hogy amúgy kamu az egész mert csak azt akartam tudni hogy mit váltok ki belőle, hogy szeret e.

Hazaküldtem és folyamatosan ír messengeren is hogy ne haragudjak ha sokszor itt van nálam (szerinte ezért akarok vele "szakítani" mert sokszor itt van és hogy rám akaszkodik ami amúgy igaz de nem baj) és nem akarom elmondani neki az igazat mert attól tartok hogy akkor tényleg megy a levesbe a kapcsolatunk. Ha elmondanám hogy csak hülyéskedtem megbocsátana? Vagy ti megbocsátanátok lányok? Vagy ez már sok? Milyen szöveget tudnék mondani amitől nem borul ki?



2020. febr. 10. 21:20
1 2 3 4 5
 1/47 anonim ***** válasza:
99%
Jezusom. Te akkor balfax vagy, amilyet meg Europa nem baxott. :D
2020. febr. 10. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/47 anonim ***** válasza:
27%

Én néha arról fantáziálok, hogy ezt teszi velem egy pasi. xd

Én elvárnám, hogy elmond hogy haragudhassak, de megbocsátanék természetesen. Barátnőd nem tudom milyen, hogy fogadná.

2020. febr. 10. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/47 anonim ***** válasza:
99%

Kérdező: "Az életem túlzottan rendben van... Vajon mivel szúrhatnám el. Hmm..."

Done.

2020. febr. 10. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/47 anonim ***** válasza:
79%

Én még azelőtt elmondtam volna, mielőtt hazamegy mert úgy lett volna legkisebb a ,,kár".Minél tovább húzod a bevallást annál kínosabban érezheti magát a lány mikor kinyögöd, hogy csak teszt, meg áprilisi tréfa előrehozva stb..stb.

Amúgy nyilván megbocsátana elvégre szeret.De én nem szoktam így tesztelgetni senkit akit szeretek.

2020. febr. 10. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/47 anonim ***** válasza:
99%

Kérdező, te itt magadat tesztelted.

És a teszt eredménye az, hogy TE nem szereted ezt a lányt. Használod, mint egy kényelmes széket vagy puha takarót, de fogalmad sincs róla, milyen szeretni valakit.


Én drukkolok, hogy miután minden kiderült, a lány ne bocsásson meg, és találjon helyetted egy olyan férfit, aki szereti őt.

2020. febr. 10. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/47 anonim ***** válasza:
98%

Uhhh...hát oké, hogy ha elmondanád neki h ez csak teszt volt stb., attól még szeretne, de kérdés, hogy elhinné, vagy ha elhiszi meddig fog rád neheztelni??

Azért ezen szerintem gondolkodj el, hogy ilyen mértékben megéri e mások érzéseivel játszani...

2020. febr. 10. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/47 anonim ***** válasza:
98%
Tényleg ennyire hülye emberek vannak? Ezt a teszt mégis mi a szarra volt jó? Úgy b.nálak ki, mint macskát szarni.
2020. febr. 10. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/47 anonim ***** válasza:
98%
Azért vélek benned felfedezni egy enyhe pszichopátiát. Látogass meg egy pszichiátert mert ez a fajta mások érzelmeivel való játszás már beteges. Mindezt egy gyerekes 'teszt' miatt. Én nem hogy nem bocsájtanék meg, még jól pofán is törölnélek,hogy az érzelmeimmel játszottál csak mert neked 'tesztelhetnéked'volt. Szánalmas vagy.
2020. febr. 10. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/47 anonim ***** válasza:
100%

Velem valaki ilyet megtenni , egyrészt biztos ,hogy nem konyorognek. Úgy lennék vele ,ha nem kellek, hát nem kellek.

Különben az exem is elkezdett tesztelgetni , meg is bukott a kapcsolatunk.

Nem volt ez jó húzás, de remélem örülsz , hogy könyörög és szenved.

2020. febr. 10. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/47 A kérdező kommentje:
Nem játszok senki érzelmeivel, de őszintén ti nem gyanakodnátok a barátnőtökre/barátotokra hogy vajon nincs e mással, vagy hogy szeret e még titeket? Mert nem hiszem el, hogy csak én bennem van egy kicsi paranoia.
2020. febr. 10. 22:15
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!