Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Más is szokta tesztelni, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Más is szokta tesztelni, hogy a barátnője tényleg szereti-e?

Figyelt kérdés

Sokszor tűnődtem, hogy a barátnőm mennyire gondolja komolyan a kapcsolatunkat ezért már egy ideje azt fontolgattam letesztelem mennyire szeret ha egyáltalán szeret.

Leültem vele "megbeszélni" néhány dolgot, ami persze maga a teszt volt ugye és azzal kezdtem, hogy már nem olyan a kapcsolat mint előtte szerintem nem kéne erőltetnünk stb. Rákérdezett hogy most akkor ez az ő hibája e, ő rontott e el valamit én meg rögtön mondtam, hogy nem dehogy csak már nem szeretem és már van a képben egy másik lány aki iránt kezdek érezni valamit, ami egyébként kamu, mert amúgy egyszer sem csaltam meg, de ő meg elkezdett sírni és kérdezte, hogy mit rontott el mondtam már neki többször semmit és azt mondja ne hagyjam el mert szeret én meg nem akartam még rákontrázni azzal, hogy amúgy kamu az egész mert csak azt akartam tudni hogy mit váltok ki belőle, hogy szeret e.

Hazaküldtem és folyamatosan ír messengeren is hogy ne haragudjak ha sokszor itt van nálam (szerinte ezért akarok vele "szakítani" mert sokszor itt van és hogy rám akaszkodik ami amúgy igaz de nem baj) és nem akarom elmondani neki az igazat mert attól tartok hogy akkor tényleg megy a levesbe a kapcsolatunk. Ha elmondanám hogy csak hülyéskedtem megbocsátana? Vagy ti megbocsátanátok lányok? Vagy ez már sok? Milyen szöveget tudnék mondani amitől nem borul ki?



2020. febr. 10. 21:20
1 2 3 4 5
 31/47 anonim válasza:
98%

Basszus, ember, ez egy kicsit sem vicces. Majd ha veled is megcsinálja egy lány, akiért odavagy, te totál összetörsz, és aztán ebben vergődsz még pár napig, miközben őt tök nem zavarja, hogy te szenvedsz, aztán benyögi, hogy ja csak teszteltelek, mert nem bízom benned (mert ezzel tulajdonképpen azt közvetíted), majd akkor nézd meg, hogy röhögsz-e rajta és utána ugyanúgy fogod-e szeretni, bízni benne és minden ugyanúgy marad-e köztetek, mint előtte.

Aki őszintén , normálisan tudja szeretni a másikat és törődik vele és az érzéseivel, az nem csinál ilyen agyhalott, aberrált, f@ sz dolgokat a másikkal már bocs. Az rohadtul csak magára gondol. Vagy szimplán nem tudja, hogyan beszéljen meg valamit a másikkal, vagy hogyan kezeljen valamit, amit viszont meg lehet tanulni tök jól.

Viszont én egy ilyen után nagyon elgondolkoznék, hogy úristen mekkora agybeteg a barátom és rohadtul nem bíznék benned. Arról nem beszélve, ha ezek után azt mondanád, hogy ez csak kamu volt én lehet el se hinném ezt, és tényleg azt hinném, hogy van más csaj :D


Az meg hogy eszedbe jutnak ilyen dolgok, hogy szeret-e még vagy sem, megcsalt-e vagy sem, ezt sokkal finomabban is meglehet beszélni, például leülsz elé és őszintén elmondod mit érzel és máris nincs átbszva szerencsétlen. Ha tényleg szereted. Nyilván mindenkinek eszébe jutnak ilyenek rosszabb napokon, ha olyan van, de ezért kell beszélni.


Az a barátnődtől függ megbocsát-e, de szerintem arra ne számíts, hogy ezután minden ugyanolyan jól fog működni, mert ez lehet nagy törés lesz neki, ez elég durva volt. Legyél vele teljesen őszinte szerintem és kérj tőle bocsánatot, ha ügyesek vagytok és jelentetek annyit a másiknak akkor megoldjátok, de ilyet többet ne csinálj vele.

2020. febr. 10. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/47 A kérdező kommentje:

??? Neked mi bajod van? Utolsó, nem kell háborogni, nem kell úgy tenni mintha ezzel a dologgal mintha benned egy világ dőlt volna össze, jó kiírtad a bánatod, de a lényeg az, hogyha együtt vagy valakivel akkor tudnod kell meddig mehetsz el vele, hogy mennyire akad ki bizonyos dolgokon, és igen nekem fontos, hogy lássam sírni ha valaki (mondjuk én) fontos neki, különben nem bízom benne.

Írtam már neked, pihenj le, pihend ki a fáradalmakat utána kelj fel egy 8 óra alvás - minimum - után és olvasd el amit írtál, se füle se farka, ne akard már igazolni magad, hogy te maga vagy a tökély aki egyszer sem csinált ilyet vagy hasonlót, különben is néha kiprovokálja mert mindig kérdezi, hogy " szeretsz együtt lenni velem? " aztán meg befordul és szeretgetésre vágyik, most csak arra voltam kíváncsi, hogy mennyire szeret engem, ezt bárki előadta volna neki, sőt, ennél még durvábban.

2020. febr. 11. 00:05
 33/47 anonim válasza:
97%

Van még mit hova fejlődnöd szerintem :D

És nem, soha életemben nem jutott eszembe, hogy ilyen beteg dolgot tegyek, főleg nem azzal, akit szeretek :DD

Válaszoltam az összes kérdésedre, amit feltettél kb, de csak kötekedni kezdtél.


De tulajdonképpen te most mire vársz, hogy jöjjön valaki, aki azt mondja neked, hogy igen jól tetted és ez jó dolog és normális és nem te vagy a hülye?

Abban biztos lehetsz, hogy más is van ilyen hülye, csak ez nem valami jó dolog. :D

2020. febr. 11. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/47 A kérdező kommentje:
Holnap is írhatsz majd ha gondolod (azért valami hasznosabbat). Jó éjt.
2020. febr. 11. 00:33
 35/47 anonim ***** válasza:
2020. febr. 11. 03:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/47 anonim ***** válasza:
97%

Ha megnézed,minden kerdesednel odairtak, hogy pszichopata beteg ember vagy.


Mindig minden rólad szól?


Remélem a barátnőd megsertodik annyira, hogy soha vissza se megy hozzád.

2020. febr. 11. 05:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/47 anonim ***** válasza:
100%
Nem olvastam végig a válaszokat, de a párom hasonló okos dolgot talált ki. Csak nála tényleg volt egy lány, aki tetszett neki, de nem volt semmi köztük. Szépen leültetett és elmondta, hogy mennyire odáig van ezért a lányért. Kiborultam, sírtam, aztán utána bevallotta, hogy nem jelent neki semmit a lány, csak a külseje tetszik neki. Azóta sincs semmi, de ez a kedves kis teszt nem tett jót a kapcsolatunknak. Valld be neki minél hamarabb. Nem fog megdicsérni érte.
2020. febr. 11. 05:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/47 anonim ***** válasza:
97%
A belinkelt kérdések alapján tényleg ő az! Nagyon beteg ember, nem is értem a lány miért nem dobta ki még páros lábbal. Én még meg is veretném egy-két ismerősömmel, ha ilyen pszichopata empátiahiányos f**z exem lenne.
2020. febr. 11. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/47 anonim ***** válasza:
95%
Oké. Tegyünk fel,hogy csak tesztelted a barátnődet,és nem akarsz vele szakítani. De azt tudd,hogy ezzel beletapostál a barátnőd lelkivilágába,és lerombolrad az önbecsülését. Tehát igen,te nagyon beteg vagy.
2020. febr. 11. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/47 anonim ***** válasza:
100%
Remélem kidob a pcsába :)
2020. febr. 11. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!