Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Más is szokta tesztelni, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Más is szokta tesztelni, hogy a barátnője tényleg szereti-e?

Figyelt kérdés

Sokszor tűnődtem, hogy a barátnőm mennyire gondolja komolyan a kapcsolatunkat ezért már egy ideje azt fontolgattam letesztelem mennyire szeret ha egyáltalán szeret.

Leültem vele "megbeszélni" néhány dolgot, ami persze maga a teszt volt ugye és azzal kezdtem, hogy már nem olyan a kapcsolat mint előtte szerintem nem kéne erőltetnünk stb. Rákérdezett hogy most akkor ez az ő hibája e, ő rontott e el valamit én meg rögtön mondtam, hogy nem dehogy csak már nem szeretem és már van a képben egy másik lány aki iránt kezdek érezni valamit, ami egyébként kamu, mert amúgy egyszer sem csaltam meg, de ő meg elkezdett sírni és kérdezte, hogy mit rontott el mondtam már neki többször semmit és azt mondja ne hagyjam el mert szeret én meg nem akartam még rákontrázni azzal, hogy amúgy kamu az egész mert csak azt akartam tudni hogy mit váltok ki belőle, hogy szeret e.

Hazaküldtem és folyamatosan ír messengeren is hogy ne haragudjak ha sokszor itt van nálam (szerinte ezért akarok vele "szakítani" mert sokszor itt van és hogy rám akaszkodik ami amúgy igaz de nem baj) és nem akarom elmondani neki az igazat mert attól tartok hogy akkor tényleg megy a levesbe a kapcsolatunk. Ha elmondanám hogy csak hülyéskedtem megbocsátana? Vagy ti megbocsátanátok lányok? Vagy ez már sok? Milyen szöveget tudnék mondani amitől nem borul ki?



2020. febr. 10. 21:20
1 2 3 4 5
 41/47 anonim ***** válasza:
100%

És tényleg mind a 3 kérdés kb ugyanolyan. Ha nem csak kamu sztori gyártó vagy, akkor kva gyorsan fordulj pszichológushoz, mert nem vagy ép. Olyan ember, akinek minimális empátiája, meg érzelmi intelligenciája van, nem művel ilyet. Vagy ha valami agyrövidzárlat miatt mégis, akkor nem neki áll még feljebb, hanem belátja, hogy barom volt, és valódi megbánást mutat. Nem ilyeneket nyög be, hogy "átment a teszten". Jesszus...

Remélem szegény lánynál végre betelt a pohár, és úgy kivág, hogy a lábad se éri a földet. Megérdemelne szerencsétlen valakit, aki emberszámba veszi, és nem a pszichózisának kielégítésére használja.

2020. febr. 11. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/47 anonim ***** válasza:
85%

Hát te nem vagy normális ember! :D

Gratulálok neked! Te sem álltál sorba, mikor észt osztogattak. Ha még akkor közölted volna vele, hogy csak hülyéskedtél, talán - hiszen ez nagyon rossz vicc - még el lehetett volna intézni egy kis dorgálással a részéről. De így, hogy azóta is csak húzod az agyát az már szemétség a részedről. Ne csodálkozz, ha mikor megtudja az igazat kidob a csaj, és jól is tenné. 34f

2020. febr. 11. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/47 anonim ***** válasza:
68%
Jah, ez megint a rinyfétises...
2020. febr. 11. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/47 anonim ***** válasza:
100%
Hát én ezután kib....nálak 18L
2020. febr. 11. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/47 anonim ***** válasza:
57%
Na kidobott pupák?
2020. febr. 11. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/47 anonim ***** válasza:
71%
Szerintem végre kidobta a csaj, mert most nem válaszolgat olyan bòszen nagyképűen :D
2020. febr. 11. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/47 anonim ***** válasza:
55%

Te nemcsak nagyon hülye vagy, de utolsó szemétláda is.

El se magyarázni, miért.

2020. márc. 27. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!