Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Más is szokta tesztelni, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Más is szokta tesztelni, hogy a barátnője tényleg szereti-e?

Figyelt kérdés

Sokszor tűnődtem, hogy a barátnőm mennyire gondolja komolyan a kapcsolatunkat ezért már egy ideje azt fontolgattam letesztelem mennyire szeret ha egyáltalán szeret.

Leültem vele "megbeszélni" néhány dolgot, ami persze maga a teszt volt ugye és azzal kezdtem, hogy már nem olyan a kapcsolat mint előtte szerintem nem kéne erőltetnünk stb. Rákérdezett hogy most akkor ez az ő hibája e, ő rontott e el valamit én meg rögtön mondtam, hogy nem dehogy csak már nem szeretem és már van a képben egy másik lány aki iránt kezdek érezni valamit, ami egyébként kamu, mert amúgy egyszer sem csaltam meg, de ő meg elkezdett sírni és kérdezte, hogy mit rontott el mondtam már neki többször semmit és azt mondja ne hagyjam el mert szeret én meg nem akartam még rákontrázni azzal, hogy amúgy kamu az egész mert csak azt akartam tudni hogy mit váltok ki belőle, hogy szeret e.

Hazaküldtem és folyamatosan ír messengeren is hogy ne haragudjak ha sokszor itt van nálam (szerinte ezért akarok vele "szakítani" mert sokszor itt van és hogy rám akaszkodik ami amúgy igaz de nem baj) és nem akarom elmondani neki az igazat mert attól tartok hogy akkor tényleg megy a levesbe a kapcsolatunk. Ha elmondanám hogy csak hülyéskedtem megbocsátana? Vagy ti megbocsátanátok lányok? Vagy ez már sok? Milyen szöveget tudnék mondani amitől nem borul ki?



2020. febr. 10. 21:20
1 2 3 4 5
 11/47 anonim ***** válasza:
94%
Te nem vagy ép. És még Ilyen férfiaknak is jut nő... Beszarok. 👌
2020. febr. 10. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/47 anonim ***** válasza:
98%
Jól mûködô, stabil, bizalmon, szereteten és tiszteleten alapuló kapcsolatban nem merül fel, hogy ellenôrizni vagy tesztelni kéne a másikat. Ezt a lányt mostmár hagyjad. Szakítottál, és ezt már nem lehet visszacsinálni. Tanulj a hibádból, és máskor ne legyél ekkora farok.
2020. febr. 10. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/47 A kérdező kommentje:
Te sem lehetsz ép ha ezen beszarsz. Főleg ha nincs senkid pláne nem tudod milyen érzés ilyen helyzetben lenni.
2020. febr. 10. 22:29
 14/47 A kérdező kommentje:
Bocsánat, említettem volna, hogy szakítottam? Figyelem, ez egy teszt volt, amin egyébként átment, semmi gond, folytatom vele ugyanúgy.
2020. febr. 10. 22:29
 15/47 anonim ***** válasza:
100%
Jesszus... Ne haragudj de veled nagyon nagyon komoly gondok vannak fejben. Akinek ilyen undorító gyerekes taktikázások kellenek ahhoz, hogy valakiben biztos legyen az egyáltalán nem alkalmas kapcsolatra. Az exed ha van egy kis esze a közeledbe nem megy többet.
2020. febr. 10. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/47 anonim ***** válasza:
98%
Szerintem te egy pszichopata vagy. Sikítva menekülnék a lány helyében.
2020. febr. 10. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/47 anonim ***** válasza:
100%

14


Az a baj azt nem érted mit értél el ezzel a teszttel.

Romboltál az önbizalmán.(sok vagyok neki, nem vagyok elég jó, beleszeretett mellettem másba)

A beléd vetett bizalmában.(mi van ha mégse most mond igazat?)

A szerelmetekbe vetett bizalmába.(mi van ha holnap tényleg elhagy?)

És hagyod tovább bocsánatot kérni és szenvedni, úgy hogy állítólag szereted.

2020. febr. 10. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/47 anonim ***** válasza:
100%
Azt mondtad neki, hogy nem akarod folytatni a kapcsolatot és már más lánnyal ismerkedsz. Majd elküldted. Ez bizony szakítás. Akkor is, ha most azt mondod, nem gondoltad komolyan. És mi az, hogy átment a teszten? Milyen szeretet az, ahol nem fogadom el a másik döntését? Bizony ez a teszt akkor lett volna sikeres, ha tudomásul vette volna a barátnôd a szakítást és békén hagyna. Olyan meg nincs, hogy csak viccbôl szakítasz.
2020. febr. 10. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/47 A kérdező kommentje:
Fejezzétek be, nem kell hisztizni. Olvassátok el, egészen addig amíg meg nem értitek. 1. Kíváncsi voltam szeret e még 2. Kíváncsi voltam mennyire gondolja komolyan 3. Kíváncsi voltam mennyi érzelem van benne. Ennyi, nem szakítottam vele és nem is áll szándékomban, de nem kell rögtön "beteg"stb. jelzővel illetnetek, ti is tesztek szerintem elég nyakatekert dolgokat, nem hiszem, hogy én vagyok az egyetlen aki ezt csinálja, csak azért egyébként mert van egy kis bizalmatlanság a lány iránt. Természetes dolog ha az ember gyanakszik, még ha nincs is oka rá.
2020. febr. 10. 22:48
 20/47 anonim ***** válasza:
89%
Te nem érted, hogy egy valamire való kapcsolatban nincs helye bizalmatlanságnak. Igen, kerülhet gödörbe egy párkapcsolat, de normális emberek ôszintén megbeszélik a kételyeiket. De igazából megérdemlitek egymást a lánnyal. Csak kérlek gyereket ne csináljatok.
2020. febr. 10. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!