Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet, hogy valaki bántalmazó párkapcsolatban él együtt valakivel?

Figyelt kérdés
Mint érzelmi és mind fizikai oldalon. Nem értem. Az elszenvedő alanyok talán élvezik ezt? Mi tartja "együtt" az ilyeneket? Ezek mindkét oldalon mentálisan sérült emberek lehetnek.
2020. febr. 11. 18:24
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Én is félig meddig benne voltan egy lelkileg bántalmazó kapcsolatban, bár mi hivatalosan nem jártunk (ez is ő miatta volt, mert hülye elméletei vannak), de több mint egy évig intenzíven találkoztunk, programjaink voltam, minden nap beszéltünk stb.

Ő a kapcsolat elején nagyon kedves volt. Udvarolt, bókolt, úriember volt. Elhalmozott ajándékokkal, már ajtót akart nekem venni stb. Aztán elkezdett irányítóvá válni. Hogy miért x munkahelyen dolgozok, miért jarok haza a szüleimhez rendszeresen, milyen színű a körmöm, milyenek a ruháim stb. Úgy adta elő a dolgokat, hogy én sértem meg őt, amiért nem úgy teszek ahogy ő mondja, jónak látja. Voltak vitáink, de pár hét alatt mindig megenyhült.

Én tudtam, hogy ez nem egészséges. De egy nagyon intelligens, humoros pasi volt, szerettem és végülis ő is engem a maga módján. Sokat befolyásolt az anyagiakkal is, drága ajándékok, étterem, taxizás, vásárlások de szinte bármi. Sok mindent a pénzével ért el eddig, azt hitte működik egy nővel is. Ha tudta, hogy túltolt valamit akkor utána mindig kaptam tőle ezt azt, aminek sokaig bedőltem. Úgy éreztem, hogy én leszek az aki kihozza a csigaházból, majd utazunk, szórakozunk, örülünk egymásnak.

De aztán egy munkahelyváltásnál elszabadult a pokol, hetekig napi szinten zaklatott azzal, hogy ne menjek el x helyre dolgozni, mert az szerinte nem jó, messze van, azt csináljam amit javasol stb. miközben fogalma nem volt a szakmák helyzetéről a piacon. Teljesen kikészített a napi több órás monológokkal ugyanarról, csak sulykolta ugyanazt, miközben felnőtt ember vagyok aki magáért felelős.

Nem hallgattam rá, megsértődött és kvázi számított velem, mert haragszik rám amiért vérig sértettem őt a döntésemmel. Nem hajlandó már találkozni se semmi.

Igazából nem bánom , ez felnyitotta a szemem. De szerettem, amikor jó volt vele akkor nagyon jó volt, de sz×r is.

Emelett kiderült, hogy másokkal is folyamatosan szexelt mert én nem feleltem meg neki, de mivel ugye állítása szerint mi úgysem jártunk, így miért ne tehette volna meg.

Szóval ez egy összetett dolog, mert nehéz ezt látni, az ember idealizálja a párját, szereti, elhiszi, hogy miatta megváltozik majd vagy nem is olyan nagy baj az a baj stb .

27N

2020. febr. 11. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

11 vágyok.

Mármint autót akart venni és már szakított velem.

Emelett persze engem is sokszor kritizált, beszólt, hogy ugyanolyan hülye vagyok mint amikor megismertem pedig már mióta foglalkozik velem vagy, hogy tipikus vidéki vagyok amit sose tudok majd levetkőzni. De rendszeres volt bármilyen kritika, hogy hülyén öltözködöm, hogy gáz a hajam, gázok a lakhatási viszonyaim, gáz, hogy nem vezetek autót pedig van jogsim. Gáz, hogy milyen ételeket eszem, gázok a barátnőim, gáz, hogy tengerparton nyaraltam, gáz vagyok a munkámban, gáz vagyok amiért tvt nézek... szinte mindenben, kivéve, hogy tetszettem neki fizikailag és okosnak tartott aki ezt nem használja ki.

2020. febr. 11. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!