Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most akkor hogy van ez? Ilyenkor tényleg lszarják az ember fejét vagy van aki csak ilyen?

Figyelt kérdés

Ha a párom nem igazán kommunikál online de egyébként élőben minden klappol, az mennyire gyanús?

Ténlyeg van aki szimplán nem szeret chatelni a párja kedvéért sem, vagy nem érez ilyenkor hiányt?



#w_t_f
2020. febr. 12. 17:19
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
28%
Akkor neki ennyi az igénye rá, hogy beszélgessen veled. Ami szerintem nem jó jel...
2020. febr. 12. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%

Az ilyen emberekkel akik elvárják a folyamatos internetes kommunikációt a párjuktól, azokkal mi történt volna azokban az időkben amikor még nem volt internet? Meghaltak volna? (-_-;)


Amúgy a virtuális tér egy illúzió, lehet érzi a hiányod, de netes csetelés nem fogja megszüntetni a hiányérzetet. Ahhoz túl ingerszegény.

2020. febr. 12. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
31%

Nekem volt egy ilyen kapcsolatom, más városban éltünk. Szinte csak hétvégén találkoztunk, néha hétköznap is. Ő sem 'szeretett' online kommunikálni. Később megtudtam, hogy helyben is volt egy másik nője :)

Szóval ezzel csak azt akartam mondani, hogy ilyen is van. De ez inkább olyan volt,hogy írtam neki reggel, ő meg csak este írt vissza, pedig vagy 15x volt online.

2020. febr. 12. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
69%
Hat beszelj vele. En 3 honapja vagyok egyutt a mostani parommal nekunk csokkent a kommunikacio aztan amikor mar olyan szintet ert el hogy az zavart azt jeleztem. Egyebkent nagyon huzos hetei voltak, es ilyenkor elmondasa szerint nincs kedve senkivel beszélni. De mikor visszajeleztem neki akkor megertette,es megbeszeltuk hogy ha sokaig nem talizunk akkor telefonalunk. Nalunk par uzenetvaltas van naponta kiveve ha valami izgalmas tortenik.
2020. febr. 12. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!