Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért kell szexelni a nőnek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért kell szexelni a nőnek az excsávóval? Miért?

Figyelt kérdés
És egyáltalán miért kell tartani a viszonyt,meg hülyéskedni messengerben?! Elegem van már! Ha már nincsenek együtt,nem szereti..nyíltan megírta neki,meg is mutatta nekem azt az üzenetet,akkor miért rontja el a nő a jó kapcsolatunkat? Szakítottak mésfél éve,nem potyára,akkor miért? A hülye válasza nem érdekel..azt mondta,hogy tényleg nem szereti már szerelemmel,de jó ember és a közös múlt elgyengítette,meg egyébként is elköltözik az országból. Szarok én ebbe a válaszba,akkor is megcsalt nem? Az élet ne így működjön már!!!Bezzeg ha én csinálnám..-Értelmes válaszolókat várok,mert így is elegem van,nem kell troll!
2020. febr. 14. 06:30
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
18%
Mert téged nem szeret. És gondolom az exe jobb pasi tőled. Ezt szokd meg, a nők mindig a jobb pasit akarják, még akkor is, ha sokszor szemetek velük.
2020. febr. 14. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
16%
Sajnálom, de tényleg ilyenek a nők. Méghogy a férfiakat csak a farkuk irányítja. A nőket meg a ....
2020. febr. 14. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:

1-es válaszolónak!

Ismerem a csávót.. jó magas,nagydarab barna. Valóban jó csávónak tartja,az esete ezt leszögezte korábban. De én is hasonló vagyok,tehát egyáltalán nem vagyok rosszabb csávó tőle.

Nem szeret? Akkor miért mondja nekem? És miért velem van? Az még jobban idegesít,hogy én nem így ismertem meg.. tényleg külön könyvtára van az emberi lélekről,pszichológiáról,erkölcsről,teológiáról stb stb! Ezért is gondoltam egy komoly megbízható nőnek!

2020. febr. 14. 07:09
 4/21 anonim ***** válasza:
12%
Minden nő visszajár általában dugatni magát az exszel.
2020. febr. 14. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
100%
Az, hogy valaki sokat olvas, nem azt jelenti, hogy nem lehet egy szemétláda. Nem értem a logikádat meg azt sem, hogy miért kérdezed tőlünk, hogy ez megcsalás volt-e. Szerinted? Nem szeret téged ez a nő, hiába ragaszkodsz ennyire hozzá.
2020. febr. 14. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
80%

Szerintem jogos a dühöd, ott kell hagyni az ilyet és elfelejteni mihamarabb.


Nekem egy haverom jött össze így csajjal, aki a kapcsolatuk elején vissza akart menni az exhez, aztán mégis a haverom lett a befutó, micsoda " főnyeremény", nem?


Én már akkor mondtam havernak hogy hagyja ezta csajt ha jót akar magának.


Nos a vége az lett hogy kb 5 év után a csaj kidobta. Haverom meg már bőven 30 in túl, családot akart volna ekkorra stb. Otthagyta a csajért az egyetemet is hogy hamarabb vigyen pénzt haza. Azóta csak dolgozi, még szombaton is, elhízott, látszik hogy kikészült. Vond le a következtetést. 29f

2020. febr. 14. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:

Én is 35 éves vagyok. Nekem nincs szükségem már az idegeskedésre meg a megbízhatatlan nőkre. 5 évet voltak együtt. Az olyan sok? Na meg mindegy is,nem az a lényeg.. de már új kapcsolata van velem. Milyen jogon búcsúzik el az exétől? De tényleg nem szereti mert nagyon sokszor leírta neki a szemem látára,hogy; nem szeretlek, keress más kapcsolatot stb,stb.. de mint embert kedvellek.

Ja.. egy szex erejéig is kedvelte úgy látszik. De a nőket kérdezem,hogy miért? Miért kell ezt csinálni?

2020. febr. 14. 08:08
 8/21 anonim ***** válasza:
48%
Mert nincs túl az exén. És abban tényleg van igazság, hogy a nők szeretnek vissza járni exhez dugatni magukat. Nekem is volt egy exem, aki habár nem hozzám, hanem egy másik csávóhoz járt vissza dugatni magát, bár ő akkor mikor egyedül volt. Bár ettől függetlenül sok más sráccal meg csalta a pasijait.
2020. febr. 14. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:

Megérteném azt ha egyedülálló lenne,bár ha jobban bele gondolunk annak is mi értelme?

De én dugom és mindig kielégül! Láthatóan és érezhetően. Nekem mondja,hogy szeret,velem alszik,velem ébred,velem él át kalandokat,szórakozásokat minden téren. Abszolút nem értem. Semmi közös dolguk nincs, nem szült neki gyereket,nem költöztek össze sem. Tényleg azért mert még tetszik neki és elgyengült?

2020. febr. 14. 08:36
 10/21 anonim ***** válasza:
82%

Figyelj haver, ezt egyszer velem is eljátszotta a korábbi menyasszonyom.

... mi ezt az egész sz@rt egy évig húztuk még utána sajnos. Mondok neked valamit, most kell pitchán rúgni, és lezárni nagyon gyorsan ezt az egészet!

Fogd fel, hogy te itt most kiegészítő játékszer vagy, és igazából nem téged akar, de meg sem érdemel!!!

2020. febr. 14. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!