Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem vagyok boldog a párom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem vagyok boldog a párom mellett, de nem tudok szakítani vele?

Figyelt kérdés

Mit tennétek a helyemben?

Három éve vagyunk együtt, több mint egy éve együtt is élünk.

De már nem vagyok boldog vele. Sokkal több a negativ, mint a pozitív. Nem kívánom már a szexet sem vele. Nem tesz boldoggá. Egyszóval úgy érzem, már nem vagyok szerelmes.

Szakítani szeretnék, de nem tudom megtenni ezt a lépést. Méghozzá egy számomra komoly probléma miatt.

Nagyon boldog voltam, hogy elköltöztem otthonról. Nem a legjobb a helyzet, semmi pénzért nem mennék oda vissza.

Viszont a párom nem hajlandó elmenni a lakásból. Neki gazdag családja van, van saját szobája otthon. Jó a helyzetük. De nem megy vissza oda.

Hónapok óta albérletet keresek, de ez egy nem túl nagy város. Amit megengedhetek magamnak, oda nem lehet állatot vinni(van egy kutyám). A többi meg veszett drága.

Mit tegyek? Hogy oldjam meg ezt a problémát?

Igazából barátaim sincsenek, nem tudok senkihez odacuccolni, nem tudom ezt megbeszélni senkivel.

Úgy érzem a tehetetlenség miatt benne ragadtam ebben a kapcsolatban, ami lelkileg és fizikailag is egyre csak tönkre tesz.


2020. febr. 14. 12:27
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

"Viszont a párom nem hajlandó elmenni a lakásból."


Ez a lakás albérlet vagy valamelyikőtök saját lakása?


Mennyi idősek vagytok, diák vagy esetleg? Úgy több lehetőség lenne.


Vagy egy távolabb eső albérlet jó közlekedéssel?


Sok munkához van lakhatási lehetőség is, ha nem kár a jelenlegi àllàsodért, keress egy ilyet. Akár külföld is szóba jöhet, hiszen a kutyuson kívül idehaza senki sem fontos.

2020. febr. 14. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Albérletben élünk.

Dolgozom, nagyon szeretem a munkám és viszonylag jól is keresek. Nem szeretnék váltani.

Néztem a szomszéd városban is lakást, ott még drágábbak, az a megyeszékhely... :/

2020. febr. 14. 12:37
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Hmm... Esetleg feladni hirdetést, hogy bérlőtársat keresel a környéken?
2020. febr. 14. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
40%
Szerintem pedig kicsit lusta vagy...
2020. febr. 14. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

És miért is vagyok lusta?

Ezt fejtsd ki kérlek.

Lusta vagyok mert nem akarok oda visszamenni, ahol pokol volt az életem?

Mert nem tudok megengedni magamnak egy x összeg feletti lakást?

Amiért nem akarok másik városba menni?

Amiért nem költözik el a párom innen?

Miért is vagyok lusta?

2020. febr. 14. 16:54
 6/7 anonim ***** válasza:
0%
Milyen lépéseket tettél azért, hogy elköltözzön onnan? Mert ha továbbra is főzöl, mosol, takarítasz rá, ha rendszeresen lefekszel vele akkor hülye lenne elköltözni. Ha úgy élnétek ott mint két idegen, előbb-utóbb terhes lenne neki a helyzet és eltakarodna.
2020. febr. 14. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

A kutyadhoz pedig ragaszkodj a vegsokig. Nagyon sajnalom, erre nem tudok tanacsot adni. Csak kivanni, hogy felbukkanjon egy allatbarat tulaj.

Tudom, mas se hianyozna neked, de olyan lehetoseg nincs, hogy noi lakotarsat szimpatia alapjan keress? Vagy nem lenne olcsobb, mert tobb szoba kene? Egy nem mergezo lakotarsi viszony tunne atmeneti megoldasnak.

2020. febr. 27. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!