Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi az amit NEM tudtok meg beszélni a párotokkal? Vagy nehezen juttok kompromisszumra?

Figyelt kérdés
2020. febr. 15. 10:41
 1/7 anonim ***** válasza:
49%

Nem tudok ilyenről. Szerencsém van, mert ő is kompromisszumképes és még lehet vele beszélni mindent.

N27

2020. febr. 15. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Kb mindent. Állandóan csak akar, én meg már nem győzömse idővel, se anyagilag. Most nincs munkám, de így is csak akar, pedig nincs pénz semmire a kaján kívül. És hisztizik, hogy én ellehetetlenítem. Hát kérem, ha akarsz valamit, old meg magadnak.
2020. febr. 15. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nem igazán van ilyen. Mindketten kompromisszumkészek vagyunk, és ha bármi probléma van- mármint komoly-, azt egyből meg tudjuk beszélni és megegyezésre jutni. Az apróságok, amiknek nincs valódi következménye ránk nézve, meg kit érdekelnek, abban szoktunk néha nem egyetérteni, de ilyen "mit rendeljünk ma vacsira" vagy "mit nézzünk meg a moziban" jellegű dolgokról van szó. Szerintem egy kapcsolat nem is tud működni hosszú távon úgy, ha az ennél súlyosabb kérdéseket nem lehet megbeszélni és valamilyen közösen előnyös megoldásra jutni.
2020. febr. 15. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nem erdeklik az itteni vicces kerdesek, sem a bulvarhirek:((( :)))))
2020. febr. 15. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Sajnos mi kevés dolgot tudunk megbeszélni. Ha nem úgy van valami ahogy ő akarja akkor vitatkozik a végtelenségig. A pénzt még elszórja.
2020. febr. 18. 04:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Szélnek kell ereszteni az egót, s onnantól mindent meg lehet beszélni.
2020. febr. 21. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Röcsögei Péter ***** válasza:
Azt, hogy ne ölje ki belőlem az egyéniségemet, az énemet, meg hogy foglalkozhassak olyannal is, ami őt nem érdekli, lehessek szabad. A munkahelyen folyamatosan irtják az emberi összetevőmet, darálják a lelkeket körülöttem, az otthon pedig a regenerálás és a szabadság helye, ahol kiteljesedik az elnyomott belsőm, és nem rákos daganatokban fejezi ki a szervezetem az állandó hiányérzetét. Szóval már évek óta nincs senkim, mert ebben senkivel nem tudok egyességre jutni. A szabadság magányos dolog, és boldognak érzem magam benne.
2020. febr. 23. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!