Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezt most én reagálom túl?

Figyelt kérdés
van egy barátom akivel már együtt vagyunk 4 éve lassan és van neki egy "legjobb barátja" aki egy lány. Párom már vagy 20 éve ismeri mivel együtt jártak oviba általánosba meg ilyenek és nagyon jó a kapcsolatuk mivel mindent elmondanak egymásnak és nincsenek titkaik egymás előtt. Állítólag soha nem volt köztük semmi párom amienst összejöttünk kb rögtön el is mondta, hogy tudjam hova tenni a csajt meg sokszor találkoztam a csajjal is már soha nem volt nyomulás meg ilyenek . De most a csaj bedobta páromnak , hogy mennyenek el ketten a Maldív-szigetekre mivel régen rengeteget utaztak így kettesben (azt hiszem Londonba,Bécsbe ,Velencébe voltak eddig) és ez nagyon összevesztünk mivel amienst elmondta ezt nekem kb rögtön ordibáltam vele. Lehet elvetettem a sulykot de iszonyatosan zavar a dolog . Ti mit tennétek a helyemben ?

2020. febr. 15. 10:55
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Párkapcsolat alatt kettesben nem utazok el más nővel. Ez a bizalom keretein túlmutat. Az miért nem volt lehetőség, hogy te is velük tarts?


F

2020. febr. 15. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem nekem sem tetszene.
2020. febr. 15. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
92%
Tök oké, hogy jóban vannak és korábban utazgattak. De most párkapcsolatban ne utazzon el más lánnyal kettesben. Nekem sem tetszene. Beszéld meg vele szépen, nyugodtan, kulturáltan.
2020. febr. 15. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Férfiként én sem tennék ilyet. Ha a régóta ismert barátjától el akartad volna tiltani, akkor reagáltad volna túl a dolgot, de így nem, így teljesen érthető, hogy nem esik jól.
2020. febr. 15. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
87%
Menjen el vele nyugodtan. Te pedig addig csomagolj össze és költözz el.
2020. febr. 15. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
70%
Szerintem is gáz. Te miért nem mehetnél velük? Miért kettesben akarnak? Ez elèg furcsán hangzik,még ha régóta is barátok...
2020. febr. 15. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

"amienst"


Ez a szó mióta létezik? Levagyok maradva

2020. febr. 15. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Amiens egy francia város, max úgy helyes h megnéztük amienst.
2020. febr. 15. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Mennyenek... 🤔 Oké.


Na de mindegy is. Nem akarok kötözködni, de egy picit figyelhetnél a helyesírásra.

Felőlem mehetne más nővel a párom, de amikor visszajönne, én már nem lennék ott.

Te tudod neked mi fér bele.

2020. febr. 15. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!