Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Én reagálom ezt túl? Lehet,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én reagálom ezt túl? Lehet, én vagyok túl érzékeny.

Figyelt kérdés

Most kezdődött az egyetem, eléggé feszült vagyok emiatt, mert rettenetes félév lesz, rossz hetem volt.

Viszont van egy hobbim, ami havonta 2-3 péntek estét vesz igénybe, fellépésem van akkor, ami éjfél-1-ig szokott tartani.

A barátom néha felajánlja, néha én kérem, hogy vigyen haza, pláne olyankor jött értem, amikor nyáron 40 óra munka mellett csináltam ezt és péntekre hulla fáradt voltam. Autóval 20 perc hazaérni, BKV-val éjszakai járatokkal egy óra.

Azóta kb az esetek 80%-ában hazavisz vagy magához (nem élünk együtt), de volt hogy mondtam neki, amikor nehezebb hete volt, hogy hazamegyek most egyedül, pihenjen most inkább. Talán nekem a szeretnyelvem a szívességek, ezért rendkívül fontos volt, jól esett.


Most a héten beszélgettünk erről a Valentin-napról és kérdezte, hogy mit szeretnék. Én pedig mondtam, hogy most hajnali 1ig lesz a fellépés, nehéz hetem volt és hogy jöjjön értem el. Mondta, hogy rendben.

Tegnap éjjel rosszul aludt. Mára bejött neki sok munka (vállalkozó), ami valószínűleg holnapra is tolódik. Mondta h csak akkor jön értem el, ha nála alszom, hogy ne kelljen plusz egy kört futni. Mondtam h oké, de akkor ne keljünk korán, mert nekem ez a hetem borzalmas volt (minden nap 6 órákat aludtam, meg sok tárgyam van, nehezek stb, leszívott) . Ráadásul holnap este megyünk egy szülinapi bulira, ami szinten ejszakazas lesz és jó lenne 9-fel10-ig aludni. Erre mondta, hogy nem lehet, mert már 9re jönnek hozzá ügyfelek. Mondtam, hogy ezesetben én itthon aludnék akkor, mert nekem szükségem van, hogy a hétvége legalább egyik napján ki tudjam magam pihenni. Mondta h oké.

Végül abban maradtunk, hogy egyedül jövök haza. És meg is érteném, ha fáradt, de rosszul esett, hogy több napja megbeszéltük, hogy ezt kérem tőle Valentin-napra és azt érzem picit, hogy nem lehet rá számítani.

Én ma reggel is mikor eljöttem tőle reggel 7kor (ő még akkor aludt), még rendet tettem a konyhában, nappaliban tök fáradtan, mert fordított esetben ez nekem is jól esne, meg gondoltam, kicsit kedveskedem neki, mire felkel. Rosszul esik, hogy rá meg nem igazán lehet számítani. Nem arról van szó, hogy nem tudok egyedül hazajönni, de, haza tudok. Inkább a gesztus hiánya vagy nem is tudom.. Aztán lehet én vagyok túl érzékeny, ezt beismerem, előfordul.

Mit gondoltok?


2020. febr. 14. 17:20
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
85%
Nem túlérzékeny vagy hanem pofátlan. Tedd le a jogsit, vagy tartsd be az ő feltételeit, ha már furikáz.
2020. febr. 14. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Taxit kell hívni.

Amikor meg a másik fáradt, vagy nem klappol a napirend, hagyni kell a másikat.

2020. febr. 14. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 Rockarc ***** válasza:
100%

Valahol igazad is van, meg nem is. De szerintem ez nem egy olyan kaliberu problema, amin sokat kell agyalni. Ferfi szemmel, amikor le van terhelve rengeteg meloval, akkor azzal van tele a feje, ha nem dolgozik, akkor is kattog rajta. Ilyenkor barmilyen is szep lenne nem ugy mennek a gesztusok, mint amikor minden figyeme feled iranyul.


Ez a jojjon is meg ne is, vigyen is meg ne is, ne haragudj, de szerintem teljesen ellentetes dolgokat kommunikalsz fele es arra vagysz, hogy kiolvassa a gondolatot a fejedbol, hogy marpedig vigyen haza, mert ezt szeretned. Szerintem celszerubb lenne kerek perec megmondanod, hogy mit akarsz, mert ez igy szerintem kompletten a beszelt valamirol, de azt sem tudom mirol kategoriaba tartozik, eszebe sem fog jutni, hogy neki itt valamit tennie kene, vagy teendoje lenne.


Nyilvan par alkalom utan ravagod az ajtot, hogy sosem figyel rad es mindig massal van elfoglalva, o meg csak pislog, hogy mi bajod, mert soha nem mondtal semmit. Ne vard meg ezt az allapotot, szolj neki. Hidd el, szivesebben fordul veled 1 kort, mintsem azon filozzon, hogy akkor most mit is akarsz voltakeppen. A ferfiaknal a direkt kommunikacioval tobb sikert aratsz, mint a romantikus elkepzelesekkel, amikor azt hiszed, hogy minden gondolatodat kitalalja. A vilag nem igy mukodik.


43F

2020. febr. 14. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ezen kár megsertődbi. Kicsit olyan ez a szitu, hogy ő még akarta volna oldani, de neked sehogy se jó.

Miért nem lehetett azt, hogy ő felkel, te meg alszol tovább nála?

2020. febr. 14. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Te mert nem alhatsz tovabb nala,mint o es kesobb eljossz a lakasbol???
2020. febr. 14. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Mert neki 9-10 után el is kellene mennie címre, nekem meg kulcsom nincs a lakásához. Viszont nap közben itthon kellene lennem, mert családi program lesz.


És igen, ehhez most ragaszkodtam volna. Ő kérdezte, mit kérek Valentin-napra, én azt kértem, hogy vigyen haza. 4 napja meg lett beszélve. Egy átlagos fáradt pénteken én mondanám, hogy hazamegyek egyedül. Ráadásul én vettem neki valamit és azt éjjel terveztem neki odaadni, mikor hazavisz. De így akkor holnap fogom...

2020. febr. 14. 17:53
 7/11 anonim ***** válasza:
🚶‍♂️
2020. febr. 14. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 Rockarc ***** válasza:
100%

Miota vagytok egyutt? Ha jol sejtem a kerdes kiirasabol, mar legalabb nyar ota. Mi lenne, ha Valentin napra egy kulcsot kernel a lakasahoz? Par perc masolni, ha nem egy mezei kulcsorol van szo. Az legalabb a kapcsolat epitesi sebessegen is lenditene egy nagyobbat, es mindketten orulnetek neki.


Tuti, hogy van valahol potkulcsa, ha mashogy nem, az anyjatol visszakeri, hogy neked adja.


43F

2020. febr. 14. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Hagyjuk már ezt a hülye Valentin napot. Akármit ajánlott Neked semmi nem volt megfelelő, mert a nyamvadt Valentin napra ezt kérted. Kötöd magad a saját hülyeségedhez.


Az, hogy rendet teszel a konyhában meg a nappaliban egyáltalán nem biztos,hogy neki is ugyanolyan súllyal esik jól, mert itt is magadból indultál ki, hogy neked jól esne. Neki lehet más a szeretetnyelve.

Ugyanakkor te a hobbid miatt éjszakázol, ő meg a munkája miatt kel fel hétvégén is. Más azért a súlya a kettőnek, azt azért be kell látnod.

2020. febr. 14. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

A hobbim jelenleg nekem a munkám, ezzel keresek pénzt. Hétköznap nem tudok dolgozni, mert sűrű az órarendem és nehezek a tárgyak.


De igazatok van. Szerintem fáradt vagyok és túlreagáltam. Megbeszéltük a barátommal, mondtam, hogy most ezen nem akadok ki, fontosabb, hogy holnapra kipihent legyen.

2020. febr. 14. 18:31
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!