Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Normális dolog hogy egy 49...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális dolog hogy egy 49 éves nő, aki a feleségem, én 41 éves vagyok két havonta szexel? Változókorra fogja.

Figyelt kérdés
2020. febr. 15. 20:38
 1/9 anonim ***** válasza:
4%
Nem normális. Fogamzásgátlót engedjétek el, segíteni fog.
2020. febr. 15. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Haverjajimból kiindulva

Igen normális, főleg ha van gyerek is már nem érdekli őket a szex.

Udvarolnod kell neki, meglepi stb. Mint ha randiznátok, úgy egy kicsit jobb lesz

2020. febr. 15. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
44%
Vagy a fogamzásgátló a baj, vagy bármi ami akadályozza a nyugtató alvást (stressz, gyerek, munka, bármi).
2020. febr. 15. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
32%
Sose értettem miért vesznek el a pasik sokkal idősebb nőt. Hát ilyenkor ez előfordul igen.
2020. febr. 15. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
62%

4-es, ennek mi köze hozzá?


Ha a kérdező mondjuk 55 éves férfi lenne, akkor szerinted neki is elég lenne kéthavonta (60 naponta!) egyszer szexelni?

2020. febr. 15. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
28%
Sok köze van hozzá. Egy 41 éves férfi ereje teljében van. Egy 50 éves nő pedig klimaxol és minden egyéb nyugje baja van. Ezzel számolni kell mindig, amikor éltető koru a társad. Ennyi.
2020. febr. 15. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
46%

Nem normális a dolog ráadásul rád nézve egészségügyi kockázata is van.

Mert ha a dolog élettani oldalát nézzük akkor pont 40 éves kortól fontos, hogy egy férfi rendszeresen karban legyen tartva.

Erről nem beszélnek nyíltan csak nyomják a prostamol uno reklámot. Nem gyógyszer kell hanem biztosítani kell a prosztata normális működését.

A magyar párok jelentős részénél hasonló korban kezdődik a párkapcsolatok kiégése a szexális együttlétekre való igény csökkenése.

Ehhez hozzátartozik hogy a két fél fordítva működik. A nőnek romantika kell aztán talán lesz szex.

A férfinál ha van szex akkor kapható egy kis romantikára.

2020. febr. 16. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Szerintem nem izgul fel rád, nem tart izgatónak. Én ezért nem fekszem le a párommal, pocakos, borostás, nem mos fogat...stb
2020. febr. 16. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
32%

amugy igazat szoltak elottem, nem szabad idosebb novel kezdeni.


illetoleg lehet h csak veled szexel 2 havonta, masokkal nem lehet tudni...

2020. febr. 16. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!