Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Iszonyatosan zavar, ahogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Iszonyatosan zavar, ahogy a párom odavan a kolleganőjéért. Valakinek tapasztalat?

Figyelt kérdés

Imádja őt, minden apróságért meglátogatja, ha úgy van, képes munka előtt jóval bemenni, csak hogy többet beszélgessenek.

A családjába szinte teljesen beépült már, mert annyira sokszor jár oda.

A nőnek van pasija régóta, de kívűlről a kapcsolatuk eléggé ellaposodott. Meg amúgy nagyon pörgős szociális élete van a csajnak, tehát neki mindenki a drágája meg a legjobb barátja, ő a párommal szerintem nem is nagyon foglalkozik, mert csak egy a sok közül.


A legelején voltak veszekedések emiatt, hogy én miért vagyok féltékeny, mert annyival le volt tudva, hogy régebbről ismeri őt mint engem, és már régóta szinte legjobb barátok, és nagyon bizalmas a kapcsolatuk. Azóta nem szólok semmiért, kicsit taktika is, hogy ha látja hogy nem ellenzem, akkor jobban beszél nekem róla. De belül meg szinte felforrok.


Annyira kapcsolat elején vagyunk még, hogy ha kettőnk közül kéne választani, tuti hogy azt a tündibündit választaná, mert sokat jelent a barátságuk. Ismerem is a csajt, és teljesen más mint én, szerintem rohadtul idegesítő (kb. mint Csobot Adél xD ) és nagyon felidegesít a tudat, hogy a párom rendszeresen jár oda, ahol ő lakik. Még ha csak be is köszön, vagy visz nekik kenyeret, vagy az anyjának kell kicserélni a gázpalackot, vagy ez-az.

Remélem ahogy mélyül a kapcsolat, ebből kicsit visszafog. Én nem érzékelek belőle semmit, tehát törődik velem, de ez hogy ennyire nyalizik neki, mert állítása szerint legjobb barátok....


Csajnak nem lenne pasija tuti bepróbálkozna nála. És ez engem nagyon zavar, sírni tudnék. Mit csináljak?? Szóvá tenni már nem merem mert tuti megutálna. Az én szintem jóval lejjebb van a szemében szerintem mint a kolléganőjé-é. Valami jó női taktikát tudtok ez ellen? Vagy mit csináljak? Várjak még?

(5 hónapja vagyunk együtt)


2020. febr. 16. 21:39
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
32%

En szurnam csobot adelt:)


Szard le.

2020. febr. 16. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
93%

Én nem hiszem hogy ezt el viselném. Tudni illik nő és férfi közül az egyik mindig többet akar. Tapasztalat...

Én a helyedben igenis meg mondanám hogy figyelj apukám, nézd madárnak a nénikédet, én léptem. Hidd el erre nincs szükséged. Főleg így, hogy téged is idegesít. Mert ha nem zavarna (biztos van ilyen is) akkor azt mondom oké. De így... Ez gáz

2020. febr. 16. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
100%
Megszoksz vagy megszöksz. A pasid nem fogja leépíteni ezt a "baráti" kapcsolatát, viszont neked nem kell eviselned. Mindenkinek más fér bele.
2020. febr. 16. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
0%
Csobot Adél nagyon cuki, a barátod helyében ugyan ezt csinálnám
2020. febr. 16. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
96%
Én nem akarnám a kapcsolatot elmélyíteni egy ilyen alakkal.
2020. febr. 16. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
96%

Jajj bárcsak egy kezemen össze tudnám számolni,hogy mennyi ilyen 'csak barátok vagyunk' csaj lett a szakításunk után az új barátnő. Vagy olyan is volt,hogy még a kapcsolatunk alatt lett 2. barátnő a 'haver csaj'.

Én ezekkel már túl sokszor megjártam, mindig csak tűrtem, aztán végül mindig kiderült,hogy nem ok nélkül féltékenykedek...Azóta csak olyannal ismerkedtem, akiknek nem volt ilyen legjobb barátnőjük. Szerencsére találtam is olyan férfit,akivel ilyen téren is egy véleményen vagyunk.

Ne várd meg,amíg a csaj szakít a pasijával és véletlen a te pasid ágyába megy vígaszért. Találsz nála ezerszer jobbat.

2020. febr. 16. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
89%

Nincs taktika, és nem is kéne azon gondolkodni hogy hogyan manipuláld a másikat. Az a taktika jó hogy nem mondasz semmit és önt a hülyeségeivel, miközben áradozik a csajról? Úgyse fogja elmesélni ha megcsalna, vagy nem tudom mit remélsz ettől.


Nem tetszik ahogy viselkedik? Zavar amiket csinál? Akkor ha a megbeszélés után nincs változás, ki kell lépni a kapcsolatból és továbbállni, mert ez nem működik.


Ami a pasid viselkedését illeti, egyértelmű hogy röhejes, tehát nem veled van a gond. A barátság nem így néz ki, ez egy kemény nyomulás a csaj életébe, hogy szem előtt legyen és mindig mindenről tudjon ami vele történik.


Semmi gond nem lenne azzal ha barátok lennének és találkoznának, akár a családjához is elnézne olykor, de itt az történik amit írtál, egy nagyon szánalmas nyalizás. Jól esik neki hogy a csaj hülyíti, meg babusgatja (mint mindenkit), valószínűleg ennyiről van szó. A nyalizásért még több babusgatás jár és azt hiszi ebben több van. Az is sokat elárul hogy 5 hónap alatt nem voltatok még együtt sehol, a családjához se vitt el. Ha annyira jóban vannak és bizalmas a kapcsolat, akkor azért mégis bemutatnám a barátnőmet, főleg ha olyan gyakran jár oda.


Röviden ez a kapcsolat kuka, de senkivel se lesz értelmesen együtt ilyen viselkedéssel.

2020. febr. 16. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
84%

Nézd kérdező, igaza van, aki azt írta, hogy szakíts, minél előbb. A párod nem tisztel téged, sem az érzéseidet. A barátság jó dolog, de ez már beteges. Mondom ezt úgy, hogy nekem nőként több férfi barátom van, mint nők. Nőkkel érdekes módon sosem jöttem ki mindig olyan jól. Nekem is van olyan férfi barátom, akit nagyon nagyra becsülök, mint ember és barátot, de ennyi. Viszont nem vagyok belé szerelemes, hanem a páromba, akit megtisztelek azzal, hogy úgymond "helyén tartom" a barataimait, függetlenül attól, hogy imádok velük dumalni, néha iszogatni, de ennyi. Az érzelmekben van különbség és olyan kapcsolatban, ahol rendben van a bizalom, fel sem merül, hogy egy ellenkező nemű barát a párod riválisává lépjen elő. Ha pedig mégis, akkor legyen pofam a párom elé állni és egyesenesen megmondani az igazat.

Kérdező, szakíts, a párod nem tisztel őket, mert a barát az a barát, akárhany éve ismered is. Nekem is van 6 éves baratságos férfival, a párkapcsolatom meg 1 eves, nyilván nem kell kihajítani a baratokat, de párodnak kell az első helyen lennie. Szerintem.

2020. febr. 16. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:

Köszönöm a gyors válaszokat, borzalmas érzés ez a féltékenység, nagyon kétségbe vagyok most esve...


Annyira szóba hoznám vele, de mindig nyugtatom magam, hogy még nincs itt az ideje. Pedig szívesen választás elé állítanám, de nem tudom mit reagálna, nem akarom hogy hisztis tyúknak nézzen a semmiért és még ő szakítson velem. Egy ilyen veszekedésben a csaj miatt maradtam már alul, nem akarom mégegyszer...


De valami őszinte pillanatban úgyis rá fogok kérdezni, hogy mi lenne, ha a csajnak nem lenne barátja... Vagy valami ilyesmire.

Vagy nem tudom tényleg hogy kerekítsem ezt az egészet az én javamra. Hiába vagyok szerelmes, és jó vele lenni, de ez a része kiakaszt. És nem érti meg basszus mert annyira szereti a csajt hogy szerintem tűzön vízen keresztül őt védené... Meg se hallja amit én mondok. Sőt ilyen áron szerintem azt se bánná, ha engem elveszítene, csak a nagy barátság maradjon meg... De annyit küzdöttünk hogy együtt lehessünk, nekem fájna a szívem ha vége lenne. De így se bírom, így meg szétrobbanok...


De akármennyit is gondolkodok, ezt így tényleg nem lehet sokáig.... Bárcsak csak annyi lenne, hogy túlreagálom, de annyira gyanús az egész...

2020. febr. 16. 22:40
 10/21 anonim ***** válasza:
91%

Ismerem ezt a nőtípust.

Ez a kapcsolat veszett ügy.

Szállj ki amíg lehet, tapasztalatból írom.

2020. febr. 16. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!