Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Iszonyatosan zavar, ahogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Iszonyatosan zavar, ahogy a párom odavan a kolleganőjéért. Valakinek tapasztalat?

Figyelt kérdés

Imádja őt, minden apróságért meglátogatja, ha úgy van, képes munka előtt jóval bemenni, csak hogy többet beszélgessenek.

A családjába szinte teljesen beépült már, mert annyira sokszor jár oda.

A nőnek van pasija régóta, de kívűlről a kapcsolatuk eléggé ellaposodott. Meg amúgy nagyon pörgős szociális élete van a csajnak, tehát neki mindenki a drágája meg a legjobb barátja, ő a párommal szerintem nem is nagyon foglalkozik, mert csak egy a sok közül.


A legelején voltak veszekedések emiatt, hogy én miért vagyok féltékeny, mert annyival le volt tudva, hogy régebbről ismeri őt mint engem, és már régóta szinte legjobb barátok, és nagyon bizalmas a kapcsolatuk. Azóta nem szólok semmiért, kicsit taktika is, hogy ha látja hogy nem ellenzem, akkor jobban beszél nekem róla. De belül meg szinte felforrok.


Annyira kapcsolat elején vagyunk még, hogy ha kettőnk közül kéne választani, tuti hogy azt a tündibündit választaná, mert sokat jelent a barátságuk. Ismerem is a csajt, és teljesen más mint én, szerintem rohadtul idegesítő (kb. mint Csobot Adél xD ) és nagyon felidegesít a tudat, hogy a párom rendszeresen jár oda, ahol ő lakik. Még ha csak be is köszön, vagy visz nekik kenyeret, vagy az anyjának kell kicserélni a gázpalackot, vagy ez-az.

Remélem ahogy mélyül a kapcsolat, ebből kicsit visszafog. Én nem érzékelek belőle semmit, tehát törődik velem, de ez hogy ennyire nyalizik neki, mert állítása szerint legjobb barátok....


Csajnak nem lenne pasija tuti bepróbálkozna nála. És ez engem nagyon zavar, sírni tudnék. Mit csináljak?? Szóvá tenni már nem merem mert tuti megutálna. Az én szintem jóval lejjebb van a szemében szerintem mint a kolléganőjé-é. Valami jó női taktikát tudtok ez ellen? Vagy mit csináljak? Várjak még?

(5 hónapja vagyunk együtt)


2020. febr. 16. 21:39
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
90%

Hát, férfiként nekem is nagyon úgy tűnik, hogy a párod amint lehetne, megd..ná ezt a kolléganőt.

Rendszeresen odajár, bizalmasan beszélget vele, miatta megy be előbb dolgozni. Visz neki kenyeret, a nő anyjának gázpalackot cserél, hát ezen lehidalok, ez már szinte közös háztartás.


Előtted milyen párkapcsolatai voltak ennek a jómadárnak? Mert szerintem 100 nőből 99 páros lábbal rúgta volna ki, amint ezeket megtudja. Te volnál az az egy, aki nem. És hidd el, annak a 99-nek volna igaza.

2020. febr. 16. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
88%

Ott d-ugná ahol nem sajnálná, ha lenne rá módja. Bocs, de ez az igazság. Normális felnőtt képes felfogni, hogy mennyire megalázó az ilyen viselkedése a párjával szemben. Ő az etalon, aki után rohangál, te jó vagy tarcsiba max.


31N

2020. febr. 16. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
93%
Arra vár, mikor dughatja meg a nőt, addig jó vagy neki te is, ürítőlyuknak. Ez a szomorú igazság. Én nem tűrném ezt.
2020. febr. 17. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
100%
Ott már bukott a dolog, hogy előnyben részesítené őt nálad. Elvileg a párja kéne hogy a legfontosabb legyen, nem pedig egy nő "barát"....
2020. febr. 17. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
81%

A tündi bündi tündöklik,és jól elvan,mert fontosnak érzi magát.Nem lenne hosszú életű a pároddal.Ismerem ezt a pezsgős típust.

Családbarát?

Hát basszus,ha hozzánk beállítana valami krapek,asszem felrúgnám,mint vak a poharat.

Az ilyen nőt meg páros lábbal b..ám ki a szociális hálójával együtt!!

A családom az szentély,és nem nagyon engedek be semmiféle családbarátot,jött-mentet,de nem is volt a párom részéről,az enyémről se hasonló.

Állítsd le a párodat.Kapjon már magához!Nem az oviban van,hogy rajongva körülugrájon valakit.Vagy menjen a fenébe,ha ilyen megalázó helyzetekbe hoz!

2020. febr. 17. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
100%

"Az én szintem jóval lejjebb van a szemében szerintem mint a kolléganőjé-é."


Ezt leírtad, és még gondolkodsz, hogy vele legyél? Komolyan szeretnél második lenni, ennyire nem becsülöd magad? Akkor hogyan várod, hogy ő megecsüljön?

Lépnék, mielőtt még jobban beleszeretek, és még komplikáltabbá válna az ügy. 5 hónap még nem a világ, 1-2-3 év múlva nehezebb lenne...

29N

2020. febr. 17. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem párszor már megdugta. Ne taktikázz. Lépj le, mindig lesz másik.
2020. febr. 17. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
100%
Hát nem tudnám elviselni, h mindig csak 2. legyek. Szakíts vele mert kb a másikba szerelmes csak valamiert az nem jott ossze ezert akkor megteszed 1 ideig te is. De miért lennél valakinél 2. ha találhatsz olyat is akinel te vagy az első és egyetlen... miért osztozkodsz? Időpazarlás... inkább most legyen néhány szar hónapod mint elfecsérelj tobb évet 1 ilyen kapcsolatféleségben.
2020. febr. 17. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
100%
Nem gázpalackot cserélgetni jár oda amúgy szerény véleményem szerint... Szerintem ideje lenne a sarkadra állnod, és elfelejtened ezt a jómadarat.
2020. febr. 17. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem bízz a radarodban, ha előjön az érzés, hogy valami nem stimmel, akkor az nem véletlen!
2020. febr. 18. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!