Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ez milyen beszólás az élettárs...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez milyen beszólás az élettársamtól? Ti us megsértődnétek?

Figyelt kérdés
Azt mondta, ha meghalna, le van sz*rva mindenki, csak a gyerek érdekli, hogy mi lenne vele, fel kell nevelni... Es én? Az én érzéseimmel törődik valaki, hogy én hogyan éreznék? Mert én annyira szeretem, mint senki mást... ( elvált, előző házasságából van 1 gyereke, aki 5 éves. Az anyja neveli, itt láthatáson szokott lenni). A gyerek akkor sem halna ehem, mert anyuci 900 ezret keres, meg amugyis az anyjával él. De én annyira szeretem a párom, nekem csak ő létezik. Igaz, én nem halnék éhen, jol keresek, félreértés ne essék.

2020. febr. 18. 08:21
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem félreértetted. De egyébként te jöttél össze gyerekes pasival, meg kell érteni hogy számára a gyereke az első. Ráadásul a gyerek nem tudja magát ellátni persze hogy érte aggódik először. Kicsit erős a beszólás, de szerintem nem úgy értette hogy te nem érdekled. De mondd el neki hogy megbántott.
2020. febr. 18. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is csak arról van szó, hogy ha te egyedül maradnál, akkor feltalálnád magad és megoldanád nélküle az életedet. De egy kiskorú gyereket fel kell nevelni. Nem csak anyagi felelőssége van az apának. Attól, hogy a gyerek anyja jól keres, még apa nélkül nőne fel.
2020. febr. 18. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
89%

Eleve hülye szituáció amiről beszél. 1: nem is Vele él a gyereke, tehát nem Tőle függ a felnevelése. 2. Gondolom fiatal, értelmetlen még a halálról beszélni, kivéve akkor ha súlyos, visszafordíthatatlan betegsége van ,de erről nem írtál.


Ezen a sztorin ne húzd fel magad, viszont arra figyelj,hogy valóban fontos vagy-e Neki. Mivel Te odáig vagy Érte, Neked csak Ő létezik, az is lehet,hogy ez az érzés Részedről ennyire erős csak.

Azzal nincs gond ha Ő nem ég ilyen magas hőfokon, de legyél fontos számára.

2020. febr. 18. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
67%

Jó fogás volt?

Halálos beteg? Akkor mit tud veled törődni? Végrendeletről van szó?

2020. febr. 18. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem te ezt kicsit túlreagálod. Nyilván te is fontos vagy számára, ha veled van, de egyértelműen a gyerek az első.
2020. febr. 18. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is félreértetted, te felnőtt vagy, bízik benned, hogy képes vagy túlélni.
2020. febr. 18. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
88%
Akinek van gyermeke, az tudja, hogy a gyermek az első !! Onnantól kezdve az aktuális párod már nem lehet az első...
2020. febr. 18. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
83%
Majd ha szülsz te is egy gyereket rájössz, hogy a párod most már csak második helyen van.
2020. febr. 18. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:
De ő nem azt mondta, hogy második vagyok... hanem rosszabb: konkrétan mindenki más le van szarva a gyereken kívül.
2020. febr. 18. 09:56
 10/20 anonim ***** válasza:
100%
Te felnőtt ember vagy, nem vagy kiszolgáltatva senkinek. A gyerek ki van szolgáltatva. Ha az apja meghal, az anyja meg elhagyja, akkor nem tud magáról gondoskodni, bekerül a rendszerbe, aztán a jóég tudja, hogy milyen sors vár rá. Azért a te esetedben nincs így. Te ugyanúgy fogsz dolgozni, élni, pár év alatt feldolgozod a gyászt, de az életed nem fog kicsúszni a kezed közül. A gyerek meg simán kerülhet iszonyat rossz körülmények közé például egy gyermekotthonba. Az élettársad valószínű valami ilyesmire gondolt.
2020. febr. 18. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!